Kilkaset osób pojawiło się na spotkaniu z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej", w Gdyni. Główne tematy dyskusji to reforma wymiaru sprawiedliwości i wydarzenia polityczne z nią związane. Na spotkaniu, oprócz dziesiątek klubowiczów "GP", pojawiła się poseł PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz legendy "Solidarności": Joanna Duda-Gwiazda i Andrzej Gwiazda.

Spotkanie -  które odbyło się w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości Gdynia - zorganizował gdyński klub "GP" przy współudziale wejherowskiego i gdańskiego klubu "GP".

Tak licznej publiczności - zwłaszcza w okresie wakacyjnym - Tomasz Sakiewicz się nie spodziewał. Zajęte były wszystkie miejsca siedzące (ok. 180), a tyle samo osób stało.

Na zdjęciu poniżej - Andrzej Gwiazda pomagający zawieszać baner "Gazety Polskiej":Przypominamy o innym spotkaniu z Tomaszem Sakiewiczem, które odbędzie się dziś w miejscowości Gołubie. Data i miejsce: 29 lipca, g. 16, czytelnia w starej szkole przy ul. Sambora II. Zaprasza Klub „Gazety Polskiej” Kartuzy-Gołubie.