Dowcip tego tygodnia. Gasiuk-Pihowicz może wystartować w wyborach prezydenckich...

Partia Ryszarda Petru rzekomo rozważa wystawienie Kamili Gasiuk-Pihowicz w wyborach prezydenckich, które odbędą się  w 2020 r.

Zbyszek Kaczmarek Gazeta Polska
Partia Ryszarda Petru rzekomo rozważa wystawienie Kamili Gasiuk-Pihowicz w wyborach prezydenckich, które odbędą się  w 2020 r. Jeśli tak się stanie, to kampania wyborcza w wykonaniu Nowoczesnej zapewni nam sporo rozrywki. Potencjalna kandydatka znana jest z wystąpień - nazwijmy je delikatnie - "niekonwencjonalnymi".

O możliwym wystawieniu kandydatury Gasiuk-Pihowicz informuje portal wp.pl. Posłanka Nowoczesnej była bardzo aktywna w czasie niedawnych protestów przeciwko reformie sądownictwa, ale już wcześniej dawała o sobie znać.

"Politycy Nowoczesnej, widząc rosnącą popularność Gasiuk-Pihowicz, zaczęli rozważać wystawienie jej w wyborach prezydenckich w 2020 r. Wcześniej była brana pod uwagę jako kandydatka na prezydent Warszawy, ale ostatecznie ugrupowanie postawiło na Pawła Rabieja" - pisze wp.pl

To byłby dość zaskakujący ruch, bo posłanka Nowoczesnej znana jest z emocjonalnych wystąpień i licznych wpadek.

- Pani poseł Gasiuk-Pihowicz jest osobą, która nie do końca waży słowa i nie potrafi być merytoryczna. Krzyczy mocno o końcu demokracji i końcu świata. Może być więc zabawnie - stwierdziła poseł Joanna Lichocka dzisiaj na antenie Telewizji Republika.


CZYTAJ WIĘCEJ: "Słychać wycie, znakomicie" - opozycja wypunktowana. Zwłaszcza jedna z jej "gwiazd"

Niektórzy już podbijają bębenekDotychczas Gasiuk-Pihowicz była raczej bohaterką żartów...A to kilka z jej występów

"Kamila Gasiuk-Pihowiczz zaprosiła posłów Kukiz’15 do rozmów na temat powołania Parlamentarnego Zespołu ds. Reprywatyzacji oraz stworzenia komisji sejmowej. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że taki zespół parlamentarny działa... już od grudnia" - to z sierpnia zeszłego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowoczesna zakończyła wakacje. Gasiuk-Pihowicz kompromituje partię na całej linii

Powstawały nawet specjalne hasthagi

CZYTAJ WIĘCEJ: #inwektywyAgresorki. Internet zanosi się od śmiechu po wpadce poseł Gasiuk-Pihowicz

Występy w mediach to też problem

"Zaledwie 30 sekund – tyle czasu wystarczyło Kamili Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej, żeby skompromitować się w czasie audycji radiowe"

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowoczesna i kompromitacja w 30 sekund

 

Źródło: wp.pl,niezalezna.pl

#myszka agresorka #Nowoczesna #prezydent #Gasiuk-Pihowicz #wybory

krs
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo