Zadanie Timmermansa

Ultimatum, jakie wystosował wobec polskich władz pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans, oprócz aroganckiego, by nie rzec bezczelnego, tonu razi również skrajnym bra

Ultimatum, jakie wystosował wobec polskich władz pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans, oprócz aroganckiego, by nie rzec bezczelnego, tonu razi również skrajnym brakiem kompetencji prawnych.

Dotyczy to zarówno zakresu prawa polskiego, jak i europejskiego. O ignorancji na temat prawdziwych problemów naszego wymiaru sprawiedliwości już nie wspomnę. Przyczyna tej stałej agresji KE jest jedna. Całkowicie zdominowana przez Niemcy biurokracja brukselska ma nie dopuścić, by Polska stała się normalnym krajem, urządzonym w zasadzie na wzór większości państw tzw. starej Europy. Wprost przeciwnie, w interesie niemieckiej dominacji na Starym Kontynencie jest, aby Polska pozostała słabym, postkolonialnym państwem, które nie będzie w stanie przeciwstawić się ekonomicznej (przede wszystkim) eksploatacji swoich obywateli.

 

Źródło:

#Polska #Parlament Europejski #Frans Timmermans #Unia Europejska #Komisja Europejska

Adrian Stankowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo