Od jakiegoś czasu zadymiarze popierający opozycję, na czele z działaczami Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP, organizują rozmaite protesty. Jak twierdzą, w obronie polskich sądów. Nasza reporterka spotkała wczoraj na demonstracji człowieka, który reklamowany jest jako założyciel tych drugich. Mężczyzna twierdzi, że rzucił pracę, by zająć się "zwalczaniem PiS-u". 

Wczoraj wieczorem w kilku polskich miastach zorganizowano protesty przeciw wprowadzeniu zmian w sądownictwie. Niektórzy wpadli także na idiotyczny na pomysł, żeby wybrać się pod dom prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jak widać nie wystarcza im już zakłócanie obchodów upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Oto prawdziwe oblicze opozycji. Zadymiarze pod domem Jarosława Kaczyńskiego. WIDEO

Nasza reporterka podczas wczorajszej manifestacji rozmawiała z mężczyzną, który przedstawił się jako osoba z zarządu Obywateli RP i OSY. Jest on znany czytelnikom portalu Niezalezna.pl z udziału w kontrmanifestacjach podczas miesięcznic smoleńskich.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wrzeszczeli podczas miesięcznicy. Zadaliśmy im kilka pytań - reakcja? Rynsztok WIDEO

Na pytanie naszej o to, czym się zajmuje, padła zadziwiająca odpowiedź.

Na co dzień się zajmuję zwalczaniem PiS-u. Zrezygnowałem z pracy, żyję z oszczędności - oznajmił.


Na pytanie o przynależność do jakiegoś stowarzyszenia mężczyzna odpowiedział, że jest jednym z założycieli "Obywateli RP" i "OSY".

Zakładałem Obywateli RP, jestem współzałożycielem, oraz stowarzyszenia OSA również - oświadczył demonstrujący.


Jeden taki już był co twierdził, że nie pracuje, aby walczyć z rządem, a żyje ze "wsparcia rodziny", Wiemy jak skończył...

ZOBACZ WIDEO: