Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezydent: "W koncepcji strategicznej NATO z 2010 roku Rosja była nazywana partnerem. Jest czas najwyższy, by całkowicie zmienić to podejście. Dziś Rosja jest największym zagrożeniem dla państw Sojuszu Północnoatlantyckiego" • • • Prezydent: w poniedziałek po szczycie NATO zwołam Radę Bezpieczeństwa Narodowego, by omówić postanowienia szczytu i bieżącą sytuację bezpieczeństwa • • •

On to naprawdę powiedział! Kwaśniewski: "PiS jest pijane od władzy"

Aleksander Kwaśniewski postanowił włączyć się do "debaty" nad ustawą o Sądzie Najwyższym. Były prezydent użył jednak przy tym dość niezręcznych słów...

Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Aleksander Kwaśniewski postanowił włączyć się do "debaty" nad ustawą o Sądzie Najwyższym. Były prezydent użył jednak przy tym dość niezręcznych słów... Bohater setek alkoholowych memów i licznych "filipińskich" przygód, mówiąc o działaniach Prawa i Sprawiedliwości, stwierdził, że… „PiS jest pijane od władzy”.

Byłemu prezydentowi poświęcono tysiące memów, zwykle bardzo zabawnych. Przytłaczająca większość z nich nawiązuje do sławetnej "choroby filipińskiej".

Wczoraj "Olek"- jak nazywany jest przez użytkowników sieci - postanowił zabłysnąć jako poważny polityk i wypowiedział się na temat reformy sądownictwa. Stwierdził m.in., że ustawa o Sądzie Najwyższym to przerwanie ciągłości państwa.

Były prezydent w rozmowie z Polsat News użył przy tym ciekawego sformułowania.
 

Pokazują one (demonstracje - red.) skalę sprzeciwu społecznego, niezadowolenia i myślę, że wśród polityków PiS są na tyle rozsądni ludzie, którzy to widzą i nie przejdą nad tym do porządku dziennego. Choć niewątpliwie można obserwować, że PiS ciągle jest pijane od tej władzy, którą uzyskało po wyborach i nie baczy na jakiekolwiek okoliczności


- wypalił w pewnym momencie Kwaśniewski. 

Takie słowa w ustach człowieka, który… no właśnie. Kwaśniewski zasłynął z różnych, można by rzec niespotykanych zachowań. Jak np. na konferencji prasowej lewicowej koalicji partyjnej Europa Plus.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Olek Alkoholek?” - dziennikarze o „występie” Kwaśniewskiego

Innym razem śpiewał podczas zamknięcia szczytu Yalta European Strategy (YES) w Kijowie. Tak żałosnego zachowania nie spodziewał się chyba nikt. 


Źródło: niezalezna.pl

#Aleksander Kwaśniewski #alkohol #memy #pijaństwo #sąd

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo