Stuhr wystawił ich do wiatru. Zaganiał KOD-ziarzy na protest, ale jemu „coś wypadło”

Maciej Stuhr, który stał się bardzo aktywny politycznie, jest znany m.in.

Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Maciej Stuhr, który stał się bardzo aktywny politycznie, jest znany m.in. z rynsztokowych dowcipów o Żołnierzach Wyklętych, czy ofiar katastrofy smoleńskiej. W wyjątkowo plugawy sposób zabrał głos nawet tuż przed ekshumacją śp. Pary Prezydenckiej. Tym razem postanowił zrobić swoich wielbicieli w konia. Zaprosił wszystkich na protest, a sam się nie pojawił. I jeszcze to tłumaczenie… 

Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie? I jak się macie w naszej Ojczyźnie?(…) Nie za zbytnio? Zapraszam jutro o 20. pod Pałac Prezydencki, będziemy prosić Pana Prezydenta o zawetowanie ustaw sądowych. Będzie ponoć prof. Rzepliński i kilka innych, zacnych zdradzieckich mordeczek. Sie ma! – pisał Stuhr jeszcze 19 lipca.
Protest był, i się skończył. A Stuhr się nie zjawił. Ani przed Sejmem, ani na Krakowskim Przedmieściu. Wirtualna Polska podała, że „najprawdopodobniej go nie będzie, bo wypadło mu coś niespodziewanego, co musi dziś załatwić”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Maciej Stuhr ośmieszony w teatrze. W ramach protestu widownia „wyklaskała” go ze sceny

Zapytano go, czy w takim razie poinformuje o tym fakcie swoich fanów. Jego tłumaczenie zadziwia.

To czy ja tam będę, czy nie, jest drugorzędne. Nie chcę, żeby ludzie przychodzili spotkać się ze mną, tylko żeby przyszli zaprotestować, zamanifestować swoje poglądy i niezgodę na to, co dzieje się w kraju. I do tego nawołuję, bo to jest clou programu

– powiedział.

W tym momencie przypomina się sytuacja, gdy Dorota Wellman miała wziąć udział w ogólnopolskim strajku kobiet. Przynajmniej tak zapowiadała. Zachęcała, by zostawić swoje obowiązki domowe i służbowe i przyjść. Następnie okazało się, że jednak pojawiła się w studio TVN, aby poprowadzić program w paśmie śniadaniowym.

CZYTAJ WIĘCEJ: I kto jest „głupią krową”? Wellman zachęcała, aby nie iść do pracy. Sama poszła…

We czwartek około godziny 22 pojawił się na Facebooku wpis:

 Źródło: niezlomni.com,niezalezna.pl

 

#Maciej Stuhr #Dorota Wellman #manifestacja #Sejm #KOD #Stuhr

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo