Borusewicz chciał pogadać z Obywatelami RP. Oj, nasłuchał się od "koalicjanta" WIDEO 18+

Posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej chyba przestaną wychodzić do zadymiarzy, którzy rozłożyli się przed Sejmem.

screen vod.gazetapolska.pl
Posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej chyba przestaną wychodzić do zadymiarzy, którzy rozłożyli się przed Sejmem. Najpierw przez KOD-ziarzy i Obywateli RP wyśmiany został Michał Szczerba, a teraz wygwizdali Bogdana Borusewicza. Było ostro. Poniżej nagranie, ale ostrzegamy - tylko dla dorosłych.

Dzisiaj informowaliśmy jaka przykrość spotkała "gwiazdkę" Platformy Obywatelskiej, który chciał poklepać po ramieniu ludzi demonstrujących przed Sejmem. Takiej reakcji zapewne się nie spodziewał. Bo został zbesztany jak sztubak.

"Po burzliwych nocnych obradach sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba wyszedł do protestującego przed Sejmem KODu. Zapewne liczył na ciepłe przyjęcie, może nawet oklaski... a tam? Usłyszał parę słów gorzkiej prawdy. Poseł nie potrafił nawet ukryć swojego zdziwienia" - pisaliśmy kilka godzin temu

CZYTAJ WIĘCEJ: Szczerbie zrzedła mina. Wyszedł do KODu a tam... "Żenada! Zdrajca! Hańba!"

Podobny manewr wykonał wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz, bo wkrótce ustawą o Sądzie Najwyższym zajmą się senatorowie. Wyszedł przed gmach parlamentu, ale został potraktowany tak samo jak Szczerba. Nie zabrakło nawet wulgarnych odzywek.

- A wy co! Chcecie nas znowu poklepać po rękach. Powiedzieć jak fajnie nas popieracie. To koniec! - gorączkowała się jednak z kobiet.

Później do mikrofonu dorwał się Paweł Kasprzak, szef Obywateli RP.

CZYTAJ WIĘCEJ: Mocno zmęczony lider Obywateli RP. Tak się protestuje pod sejmem? WIDEO

Z cytowania jego słów zrezygnujemy, bo... Zresztą zobaczcie sami - Borusewicz na pewno był zdumiony.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Bogdan Borusewicz #Sejm #Obywatele RP

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo