Żenujący poziom manifestacji KOD. Jedna z uczestniczek wyznaje: Nawet hymnu Polski nie potrafili zaśpiewać

  

Uczestniczka wczorajszej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Krakowie napisała na Facebooku KOD zaskakujące podsumowanie tego wydarzenia. Kobieta wyraziła swoje niezadowolenie z poziomu jaki KODziarze reprezentowali. Najbardziej szokuje fakt, że "obrońcy demokracji", pomimo licznych prób, nie potrafili nawet odśpiewać hymnu Polski.

Przedstawiony przez PiS projekt ustawy o reformie sądownictwa wyzwolił w posłach opozycji najgorsze instynkty. Od kilku dni podczas obrad w Sejmie zachowują się karygodnie. Krzyczą, skaczą po krzesłach, gaszą światło, rzucają kartkami, wyrywają mikrofony, atakują... Wydawać by się mogło, że to scena z przedszkola. Niestety nie. To posłowie "totalnej" opozycji próbują sprowokować kolejny pucz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Co za dzicz! Wyrywanie mikrofonu, rzucanie kartkami, gaszenie światła... Tak się zachowuje totalna opozycja

Zachęceni działaniami opozycji członkowie Komitetu Obrony Demokracji urządzają manifestacje nie tylko przed Sejmem. 

Podsumowanie demonstracji w Krakowie napisała jedna z jej uczestniczek, ujawniając wszystkie żenujące szczegóły tego wydarzenia.

- Byłam wczoraj na proteście na krakowskim rynku. Mam po niej smutne wrażenia. - żali się Pani Izabela.


Dalsza część jej wpisu jest jeszcze ciekawsza. 

- Proszę tylko, zachowajcie jakąś kulturę. Na koniec dodam, że żądanie od nas, abyśmy skandowali słowo "dupa" było cokolwiek niesmaczne. I nawet hymnu nie udało się odpowiednio zaintonować i zaśpiewać.
Pod wpisem Pani Izabeli komentarz napisała inna uczestniczka, która potwierdziła, że członkowie KOD nie potrafili zaśpiewać hymnu i z tego powodu było jej wstyd.

- Przychylam się do ostatnich Pani słów - zgromadzeni nie potrafili zaśpiewać hymnu. Uważam to za lekkie nieporozumienie i gdzieś tam w środku było mi wstyd przed dziećmi, które stały obok mnie i mówiły "mama przecież to nie tak się śpiewa"...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


COVID-19: Zmarło czworo Węgrów. Wszyscy seniorzy cierpieli na choroby przewlekłe

Budynek parlamentu węgierskiego w Budapeszcie / pixabay.com

  

Cztery kolejne osoby zarażone koronawirusem zmarły na Węgrzech w ciągu ostatniej doby. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 38 – poinformowano w poniedziałek na rządowej stronie internetowej poświęconej koronawirusowi.

Liczba stwierdzonych zakażeń wrosła do 744 – o 11 w ciągu ostatniej doby. Jak dotąd najwięcej przypadków wykryto w Budapeszcie.

Wszystkie nowe ofiary śmiertelne to osoby starsze (w wieku 61-94 lat), cierpiące na choroby przewlekłe.

67 osób uznano za wyleczone, a 14325 przebywa na kwarantannie domowej. Do tej pory pobrano 22282 próbek do przetestowania.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts