Obłęd! UE chce wykorzystać "talenty" gejów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów!

Do 1 listopada 2019 roku przynajmniej 40 proc. zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych w Komisji Europejskiej mają stanowić kobiety.

Kenji-Baptiste OIKAWA; creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.fr
Do 1 listopada 2019 roku przynajmniej 40 proc. zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych w Komisji Europejskiej mają stanowić kobiety. To założenie przyjętej dziś strategii kadrowej Komisji. Na tym inwencja, a raczej obłęd eurokratów się nie kończy: Komisja Europejska chce też "jak najlepszego wykorzystania talentów" lesbijek, gejów, biseksualistów, osób transseksualnych i interseksualnych (LGBTI).

Komisja Europejska podała, że osiągnięcie co najmniej 40 proc. zatrudnienia kobiet na stanowiskach kierowniczych będzie stanowiło cel dla każdego z departamentów. Departamenty, które nie wypełnią swojego celu, mogą zostać poproszone o przyciągnięcie odpowiednich kandydatek. A dokładniej:

"Celem jest stworzenie lepszego miejsca pracy dla wszystkich - w tym kobiet, pracowników niepełnosprawnych, lesbijek, gejów, biseksualistów, osób transseksualnych i interseksualnych (LGBTI) oraz starszych pracowników. Zostaną podjęte konkretne kroki w celu jak najlepszego wykorzystania talentów wszystkich pracowników Komisji"

- podała Komisja Europejska.


"Chcemy, aby nasz personel został doceniony i zaakceptowany, niezależnie od wieku, płci, orientacji seksualnej czy niepełnosprawności. Jeśli oprzemy się na tej różnorodności, będziemy bardziej innowacyjni i osiągniemy lepsze wyniki w pracy dla naszych obywateli"

- powiedział cytowany w komunikacie komisarz ds. budżetu i zasobów ludzkich Gunther Oettinger.

Obecnie 55 proc. zatrudnionych osób w Komisji Europejskiej to kobiety. Jednocześnie zajmują one 34 proc. stanowisk kierowniczych w Komisji. 

 

Źródło: PAP,niezalezna.pl

#Komisja Europejska #geje #lesbijki #biseksualiści #deprawacja

wg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo