Warsaw Institute monitoruje działania Rosji

Fundacja Warsaw Institute, będąca jest ośrodkiem analityczno-badawczym uruchomiła na swojej stronie internetowej zakładkę „Russia Monitor”, poświęconą analizie działań Kremla w kontekście ich

kremlin.ru
Fundacja Warsaw Institute, będąca jest ośrodkiem analityczno-badawczym uruchomiła na swojej stronie internetowej zakładkę „Russia Monitor”, poświęconą analizie działań Kremla w kontekście ich krótko- i długoterminowych konsekwencji.

Jak wynika z informacji zawartych na stronie internetowej warsawinstitute.org, projekt „Russia Monitor” to przegląd najistotniejszych wydarzeń dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa w Rosji. Eksperci  Fundacji Warsaw Institute monitorują i analizują działania Kremla i podporządkowanych mu służb, aby przewidzieć ich krótko- i długoterminowe konsekwencje nie tylko dla samej Rosji, ale przede wszystkim dla państw sąsiednich oraz państw szeroko pojętego Zachodu.
 

 - Za sprawą swojej agresywnej polityki, szczególnie zaś po eskalacji działań od 2014 roku, Rosja stała się przedmiotem ożywionego zainteresowania współczesnej światowej polityki, publicystyki czy mediów. Tym ważniejsza jest więc fachowa wiedza na temat sytuacji w tym kraju czy kierunków rosyjskiej polityki i ekspansji gospodarczej oraz prognoza wynikających z niej konsekwencji dla Europy i świata  - czytamy w opisie projektu „Russia Monitor”.

 
Fundacja Warsaw Institute jest ośrodkiem analityczno – badawczym realizującym działalność ekspercką oraz edukacyjno – wydawniczą. Fundacja koncentruje swoją aktywności wokół kluczowych zagadnień życia społeczno – ekonomicznego państwa związanych z jego bezpieczeństwem gospodarczym.
 
Zakładka „Russia Monitor” dostępna jest TUTAJ:

 Źródło: niezalezna.pl,warsawinstitute.org

 

#służby specjalne #Władimir Putin #Kreml #Rosja

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo