Koniec byłego lidera KOD. To WIDEO pokazuje, gdzie jego miejsce

Zadymiarze protestują pod Sejmem RP. Nie pasują im zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Wczoraj w nocy widać było zwłaszcza kodziarzy i grupkę tzw. Obywateli RP.

Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Zadymiarze protestują pod Sejmem RP. Nie pasują im zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Wczoraj w nocy widać było zwłaszcza kodziarzy i grupkę tzw. Obywateli RP. W sieci udostępniono wideo, które pokazuje gdzie jest miejsce Mateusza Kijowskiego – byłego lidera rzekomych obrońców demokracji....

Protestujący spod sejmu – m.in. kodziarze i grupka tzw. Obywateli RP doczekali się. Policja prowadzi 29 postępowań w związku z blokowaniem jezdni i ruchu przez protestujących poinformował rzecznik KSP asp. szt. Mariusz Mrozek. W nocy przed parlamentem manifestowało kilkadziesiąt osób.
 
W sieci krąży mnóstwo filmów dotyczących spędu przed budynkiem parlamentu. Jedno z nich przedstawia lidera inicjatywy „Obywatele RP” Pawła Kasprzaka. Założyciel grupy był mocno zmęczony. „Chłodno się zaczęło robić, a w nocnym nie było koców, tylko.... małpki – czytamy w sieci.
 
Inne z nich też stanie się hitem internetu. Widać na nim Mateusza Kijowskiego, któremu Prokuratura Okręgowa w Świdnicy postawiła zarzuty poświadczenia nieprawdy w fakturach oraz przywłaszczenia 121 tys. zł.

Nikt się nawet nie zatrzyma, nikt nie zagada. Mateusz Kijowski już nawet przez kodziarzy traktowany jest jak powietrze.

Zobacz wideo:


Całe nagranie:

 

Źródło: niezalezna.pl

#KOD #Kijowski #sejm #Obywatele RP #samotność

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo