Bojówkarze z Krakowskiego

  

Grupa osób określających się mianem Obywateli RP ma jeden jasny cel: doprowadzić do obalenia obecnej władzy i zająć jej miejsce. Paweł Kasprzak wraz ze swoimi kompanami liczy na konfrontację i celowo dąży do wywołania awantury.

Wystarczy popatrzeć, jak jego pomagierzy szarpią dziennikarzy podczas miesięcznic smoleńskich, jak zaatakowali Michała Rachonia z TVP Info, który wykonywał swoje obowiązki służbowe. Swoje usłyszeli także Dawid Wildstein i Wojciech Mucha, którzy na żywo przyglądali się występom Obywateli RP. Mówienie przez bojówkarzy Kasprzaka, że jest to protest przeciwko ekshumacjom jest upiornym wykrętem, zwłaszcza w obliczu kolejnych skandali związanych z pochówkiem ofiar katastrofy smoleńskiej, o czym pisze Grzegorz Wierzchołowski w najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej”. Bojówkarze mają polityczny cel i trzeba o tym głośno mówić. A widząc na Krakowskim Przedmieściu Piotra Niemczyka, dawnego funkcjonariusza UOP‑u, Włodzimierza Cimoszewicza TW „Carex” oraz innych ludzi związanych ze służbami specjalnymi, trudno się oprzeć wrażeniu, że cała operacja jest zaplanowana nie przez Pawła Kasprzaka, lecz zupełnie przez kogoś innego.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts