Polityk PiS rzucił wyzwanie Kindze Gajewskiej. Poseł PO nagle zamilkła. WIDEO

Poseł PO Kinga Gajewska zaniemówiła. Polityk Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zaprosił ją do debaty w języku angielskim.

Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Poseł PO Kinga Gajewska zaniemówiła. Polityk Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zaprosił ją do debaty w języku angielskim. „Widzę, że poliglotka @gajewska_kinga gotowa jest na debatę ze mną po angielsku! Transmisja na FB i TT. W sejmie. Najbliższe posiedzenie. Gotowa?” – napisał parlamentarzysta PiS. Odpowiedzi do tej pory się nie doczekaliśmy. Internauci odpowiedzieli za Gajewską. Zamieścili wideo.

Gajewska umieściła jakiś czas temu w serwisie społecznościowym nagranie. W rozmowie z Jarosławem Wałęsą, pokpiwała z europosłów PiS i ich rzekomych problemów ze znajomością  języków obcych.

– Byłam raz na delegacji z posłami PiS-u. I to wyglądało tak, że zaczyna się delegacja, chłopaki w sumie ni w ząb, ni w oko – ani słowa po angielsku. W sumie to w żadnym języku, tylko po polsku. Nawet jak byli tłumacze, to oni po po polsku za dużo nie powiedzieli, więc trochę wstyd. W Unii Europejskiej, gdzie zapadają rzeczywiście jakieś konkretne decyzje, to nie tylko wstyd, ale i szkoda dla Polski – szydziła Gajewska.

Do nagrania postanowił odnieść się poseł Tarczyński.

I zapadła cisza. Poseł PO zapadła się pod ziemię.


Gajewska nie zabrała głosu w sprawie. Zrobili to za nią użytkownicy sieci. Internauci nabijają się, że Gajewska nie potrafi wysłowić  się nawet w ojczystym języku, a co dopiero w jakimkolwiek obcym…
 
Powstało wideo demaskujące propagandową manipulację. Zestawiono posłów PO i PiS mówiących po angielsku.

Całe wideo:

 

Źródło: niezalezna.pl

#Kinga Gajewska #Platforma Obywatelska #Dominik Tarczyński #wyzwanie #debata

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo