​Opozycja hipokryzji

  

Miało być ich milion, zabrakło 998 tys. Zapowiadali zablokowanie miesięcznicy, wystraszyli się barierek. Poprowadzić miał noblista Lech Wałęsa TW „Bolek”, ale z konieczności musieli go zastąpić mniej ważni agenci, zgromadzeni pod czujnym okiem płk. Adama Mazguły. Choć można powiedzieć, że nic Obywatelom RP się nie udało, nie wyglądali na smutnych. Trudno powiedzieć, co wprowadziło władze tego stowarzyszenia w zachwyt? 120 tys. zł na koncie, które właśnie wpłynęło od hojnych ofiarodawców? A może to, że na protest zbiegli się politycy z marginesu polskiej sceny parlamentarnej, tacy jak Ryszard Petru, Stefan Niesiołowski czy Andrzej Celiński? Pewnie wszystko po trochu. O wolności zgromadzeń mówił Włodzimierz Cimoszewicz, który działalność polityczną rozpoczął w PZPR-ze. Władysław Frasyniuk w obronie „ludzi pracy” występuje przeciwko PiS-owi, który ponoć ma do niego strzelać. Wszyscy wznoszą hasła w obronie Lecha Wałęsy, który chciał pałować związkowców. Z taką opozycją Prawo i Sprawiedliwość nie musi się nawet starać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts