Reżyser "Leona zawodowca" odwiedzi Polskę

Reżyser Luc Besson ze specjalną wizytą w Polsce. Twórca kultowych dzieł „Piąty element” i „Leon zawodowiec” przyleci do Warszawy promować superprodukcję „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”.

mat.pras.
Reżyser Luc Besson ze specjalną wizytą w Polsce. Twórca kultowych dzieł „Piąty element” i „Leon zawodowiec” przyleci do Warszawy promować superprodukcję „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA zagości na polskich ekranach od 4 sierpnia.

22 lipca ze specjalną wizytą w Polsce pojawi się francuski reżyser Luc Besson. Twórca kultowych dzieł „Piąty element”, „Leon zawodowiec”, „Wielki błękit” i „Nikita”, przyleci do Warszawy promować swój najnowszy film – superprodukcję „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. W trakcie pobytu nad Wisłą, filmowiec weźmie udział w spotkaniu z mediami, będzie też gościem honorowym uroczystej polskiej prapremiery „Valeriana”. Najnowsza produkcja Luca Bessona, to nie tylko największe dzieło w karierze reżysera, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA!

Czekałem całe życie, żeby zrobić ten film. To była niezwykła przygoda. Włożyłem w niego całe serce i nie mogę się doczekać, aż go zobaczycie


– mówi reżyser. Adaptacja przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, trafi do regularnej dystrybucji 4 sierpnia.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#wielki błękit #Piąty element #Valerian i Miasto Tysiąca Planet #leon zawodowiec #Luc Besson

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo