Trwa sprzedaż karnetów na mecze Onico Warszawa w sezonie 2017/2018. W drużynie, która do końca poprzednich rozgrywek występowała pod nazwą Onico AZS Politechnika, będzie występować trzech mistrzów świata. 

Andrzeja Wrony nikomu nie trzeba przedstawiać. Grający na pozycji środkowego siatkarz ma na koncie złoty medal MŚ 2014. Wrona wrócił do stolicy po niemal 10 latach gry w Częstochowie, Bydgoszczy i Bełchatowie, stając się liderem drużyny. Na parkietach PlusLigi w barwach Onico zobaczymy też świeżo upieczonych mistrzów świata juniorów - Bartosza Kwolka i Jędrzeja Gruszczyńskiego. Kibice, którzy zdecydują się na zakup abonamentu, będą mogli także przez cały sezon oglądać w akcji Wojciecha Włodarczyka, Damiana Wojtaszka oraz młodych i obiecujących Francuza Antoine’a Brizarda i Kanadyjczyka Sharone’a Vernona-Evansa. Gwiazdą zespołu ma być Macedończyk Nikola Gjorgiev, który niedawno stanął na drugim stopniu podium w Lidze Europejskiej i został uznany najlepszym atakującym zmagań. Gjorgiev w ubiegłym sezonie reprezentował barwy japońskiego klubu Toray Arrows. 

Przy zakupie karnetu będzie można spersonalizować kartę kibica, która będzie przepustką na mecze. - W ten sposób każdy fan będzie mógł używać karty z wizerunkiem swojego ulubionego zawodnika. Karnety będziemy wysyłać od 15 września - mówi Marcin Bańcerowski, wiceprezes klubu.