„Gazeta Polska” UJAWNIA: Kim naprawdę są główne twarze ruchu Obywatele RP. W tle służby specjalne

W najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej” Dorota Kania ujawnia nowy polityczny projekt salonu, czyli ruch Obywatele RP.

arch. GP
W najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej” Dorota Kania ujawnia nowy polityczny projekt salonu, czyli ruch Obywatele RP. Prześledzenie listy nazwisk głównych twarzy ruchu rzuca zupełnie nowe światło na podejmowane przez jego członków działania.

W czołówkowym tekście jutrzejszego wydania „Gazety Polskiej” Dorota Kania nazwę Obywatele RP rozszyfrowuje jako „Obywatele Rozbijania Polski i wskazuje na sieć powiązań pomiędzy Piotrem Niemczykiem, byłym funkcjonariuszem Urzędu Ochrony Państwa, Władysławem Frasyniukiem, byłym politykiem UW, i Pawłem Kasprzakiem, lider ruchu Obywatele RP. Łączy ich opozycyjna przeszłość w PRL, a dziś – zwalczanie obecnej władzy.

- Fundacja ma cel polityczny i Paweł Kasprzak tego nie ukrywa. Wystarczy znaleźć w internecie materiał „zrzutka”. Tam Kasprzak prosi ludzi o zrzutkę i artykułuje wprost, że chodzi o cele polityczne. W fundacji jest też człowiek, który był z Kasprzakiem w organizacji Wolność i Pokój. Był tam między innymi Piotr Niemczyk, człowiek, który był jednym z szefów UOP, był nim w czasie kiedy inwigilowano opozycję. On również był na manifestacji. W najnowszym numerze „Gazety Polskiej” pokazujemy związki Kasprzaka z ludźmi służb specjalnych III RP – zapowiada na antenie TVP Info Dorota Kania.


Dorota Kania podkreśla, że dziennikarze powinni jak najczęściej pokazywać, kim są naprawdę liderzy ruchu Obywatele RP.

- Dziennikarze powinni systematycznie pokazywać, kim są Obywatele RP, że to nie jest żadna spontaniczna akcja, że to jest obliczony na najbliższe wybory samorządowe, a później parlamentarne cel polityczny. Chodzi o wprowadzenie do struktur samorządowych, a później także i parlamentarnych ludzi z otoczenia ruchu Obywatele RP. Czego możemy oczekiwać dalej? Dalej będą manifestacje, chyba że dojdzie do skompromitowania liderów tego ruchu,  wówczas będzie szukanie następnych – mówiła Dorota Kania.


Ponadto w numerze m. in. całe przemówienie prezydenta USA, Donalda Trumpa, wygłoszone na Pl. Krasińskich w Warszawie oraz podsumowanie wizyty, a także:
 
- wywiad Doroty Kani z premierem Janem Olszewskim "NATO to obrona cywilizacji";
 
- Grzegorz Wierzchołowski – „Smoleńsk. Zbezczeszczono zwłoki admirała”;
 
- Wojciech Mucha rozmawia z prof. Krzysztofem Szczerskim.

 Źródło: TVP Info,niezalezna.pl

 

#UOP #służby specjalne #Obywatele RP #Gazeta Polska

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo