Czyżby zmiana frontu? Gwiazda Hollywood staje w obronie Donalda Trumpa

Jeśli hollywoodzkie gwiazdy komentują politykę Donalda Trumpa, to z reguły skupiają się na swojej niechęci do obecnego prezydenta USA.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska, mat.pras.
Jeśli hollywoodzkie gwiazdy komentują politykę Donalda Trumpa, to z reguły skupiają się na swojej niechęci do obecnego prezydenta USA. Nieoczekiwanie falę hejtu przerwała aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan, która zwróciła się z apelem do kolegów i koleżanek z branży, by przestać "atakować prezydenta" i zachęciła do tego, by "w końcu zaczęli mu ufać". 

Lindsay Lohan to słynąca wieloma skandalami (i borykająca się z chorobą alkoholową), ale wciąż ceniona aktorka i wokalistka młodego pokolenia, znana ze swojej bezkompromisowości i spontaniczności. Ostatnio odważyła się publicznie stanąć w obronie... Donalda Trumpa. Choć popieranie obecnego prezydenta USA może wiązać się z niezrozumieniem w środowisku amerykańskich gwiazd, aktorka postanowiła położyć kres atakowaniu Donalda Trumpa.

To jest nasz prezydent. Przestańcie go atakować i zacznijcie mu ufać

– napisała Lohan na Twitterze.

Aktorka dodała także, że zarówno prezydent, jak i jego rodzina to "mili ludzie".

Taka postawa to rzadkość w środowisku amerykańskich celebrytów. Kiedy Tim Allen, popularny komik, poparł Donalda Trumpa, jedna ze stacji telewizyjnych zdjęła jego program z anteny. Oby podobna "infamia" nie spotkała Lindsay Lohan. 

CZYTAJ WIĘCEJ:
Znany komik publicznie poparł Trumpa. Telewizja... zdjęła jego program
Po wyborze Trumpa chciała wysadzić Biały Dom. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała

 Źródło: niezalezna.pl

 

#tim allen #Donald Trump #lindsey lohan

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo