Patryk Vega powraca. "Botoks" będzie hitem? ZWIASTUN

Twórca słynnego "Pitbulla" powraca z nowym obrazem. Tym razem Paryk Vega na celownik bierze polską służbę zdrowia. Czy "Botoks" osiągnie podobny sukces co poprzednie produkcje reżysera?

mat.pras.
Twórca słynnego "Pitbulla" powraca z nowym obrazem. Tym razem Paryk Vega na celownik bierze polską służbę zdrowia. Czy "Botoks" osiągnie podobny sukces co poprzednie produkcje reżysera? O tym przekonamy się 29 września, kiedy to film trafi do kin. 

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret. Film trafi do kin 29 września 2017 roku.

ZOBACZ ZWIASTUN:


 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#olga bołądź #służba zdrowia #botoks #Pitbull #Patryk Vega

Magdalena Jakoniuk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo