​Szokujące zwroty akcji czyli gdzie zagra gwiazda ligi

  

Szokujący zwrot akcji w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe do FK Krasnodar. Belgijski pomocnik poleciał podpisać kontrakt, a… wrócił do Warszawy z niczym. Rosjanie twierdzą, że Ofoe ma zadawniony uraz kolana, dlatego nie zdecydowali się na transfer. Legia zdecydowała się przebadać zawodnika, który w ubiegłym sezonie był w pełni sił i nie narzekał na kontuzje.

Na początku tygodnia Ofoe poleciał do Austrii na obóz Krasnodaru. Wydawało się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik – Legia miała zarobić na transferze 3,5 mln euro, a po awansie Krasnodaru do Ligi Mistrzów kolejne dwa. We wtorek agent pracujący przy transferze, Mariusz Piekarski, oznajmił: - Dealu nie będzie, Vadis wraca! 

Podczas negocjacji doszło do patowej sytuacji – najpierw dowiedzieliśmy się, że strony poróżniły się o to, kto i w jakim stopniu ma spłacić prowizje należne belgijskim menedżerom piłkarza. – Sytuacja jest skomplikowana, ale wygląda na to, że wkrótce będzie dobra oferta dla Odjidji-Ofoe z ligi TOP5 – napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski z weszlo.com. - Nie sprzedawaj duszy. Jeżeli nie czujesz, że coś jest właściwe, po prostu odejdź – enigmatycznie skomentował sprawę sam Vadis.


To był jednak dopiero początek zamieszania. Szybko okazało się, że nie poszło o prowizję, a o... stan zdrowia piłkarza. Po badaniach medycznych lekarz Krasnodaru nie chciał podpisać się pod transferem - Rosjanie stwierdzili, że Ofoe jest narażony na kontuzję kolana. 

W środę Belg pojawił się w Warszawie, ale nie trenował z Legią - warszawski klub wysłał go na badania w klinice enelMed. Mistrzowie Polski chcą potwierdzić, że piłkarzowi - tak jak w ostatnich miesiącach - nic nie dolega. Krąży też informacja, że Rosjanie rozmyślili się co do transferu a negatywna opinia lekarza Krasnodaru miała być tylko pretekstem, by po cichu wycofać się z transakcji.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zgwałcił ciężarną urzędniczkę? Jutro sprawa apelacyjna

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Sąd Okręgowy w Olsztynie ma rozpoznać jutro sprawę apelacyjną byłego prezydenta Olsztyna Czesława Małkowskiego. Małkowski ostatnim wyrokiem sądu został uniewinniony od zarzutu zgwałcenia ciężarnej urzędniczki, z tą decyzją nie zgadza się kobieta i prokuratura. Przed dwoma tygodniami proces się nie rozpoczął.

Przed dwoma tygodniami procesu apelacyjnego Czesława Małkowskiego nie udało się rozpocząć z powodu wniosku byłego prezydenta Olsztyna. Poprosił on o zdjęcie sprawy z wokandy ponieważ nagle przełożono mu termin zabiegu, a Małkowski deklarował, że chce osobiście uczestniczyć w procesie. Podkreślał - jak przekazywał jego pełnomocnik - że był na każdej sprawie i chce nadal aktywnie uczestniczyć w procesie.

Od 11 lat były prezydent Olsztyna Czesław Małkowski jest oskarżany o zgwałcenie urzędniczki ratusza, która była w ciąży. W pierwszym rozpoznaniu sprawy przez sąd w Ostródzie Małkowski został skazany na 5 lat więzienia, w ponownym procesie - który w grudniu zakończył się w Olsztynie – został uniewinniony.

Małkowski konsekwentnie twierdzi, że jest niewinny. W lokalnej gazecie przed laty przyznał się jedynie do romansu z urzędniczką i porównał swoją sytuację w tym względzie do Billa Clintona.

Nie wiadomo, z jakiego powodu Małkowski został skazany w Ostródzie, a uniewinniony w Olsztynie – sprawa toczyła się za zamkniętymi drzwiami. Rzecznik sądu i prokurator informowali wcześniej, że w olsztyńskim procesie "materiał dowodowy został pogłębiony".

W czasie procesów o seksaferę Małkowski trzy razy startował w wyborach samorządowych i za każdym razem przegrywał fotel prezydenta Olsztyna w drugiej turze. Małkowski jest obecnie olsztyńskim radnym

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl