III RP w pełnej krasie

  

„Nie jestem w stanie odtworzyć mojego toku myślenia”, „na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie sobie przypomnieć”, „popełniłam błędy, ale nie potrafię wskazać jakie” – te lejtmotywy z przesłuchania prokurator Barbary Kijanko przejdą do historii komisji śledczej ds. afery Amber Gold. Kluczenie prawnik, która jako pierwsza zajmowała się sprawą piramidy finansowej Marcina P., było kolejnym dowodem na to, że wbrew jazgotowi dzisiejszej opozycji przystąpienie do publicznego zbadania afery Amber Gold było koniecznością. Pomimo, a może właśnie dlatego, że prok. Kijanko kluczyła i nie udzieliła w zasadzie ani jednej konkretnej odpowiedzi, opinia publiczna miała po raz kolejny okazję zobaczyć, jak funkcjonował i wciąż funkcjonuje w Polsce wymiar sprawiedliwości III RP. I przekonać się, dlaczego trzeba go zaorać.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts