Wakacje w mieście? Wcale nie muszą być nudne!

Premierowe pokazy filmów, noc horrorów w poznańskim Zamku i spotkania z twórcami, w tym z aktorką Magdaleną Boczarską i reżyserem Kubą Czekajem, złożą się na 2.

mat.pras.
Premierowe pokazy filmów, noc horrorów w poznańskim Zamku i spotkania z twórcami, w tym z aktorką Magdaleną Boczarską i reżyserem Kubą Czekajem, złożą się na 2. edycję festiwalu „Nic się tu nie dzieje”. Tegoroczna odsłona rozpocznie się 4 sierpnia w Poznaniu.

Twórcy festiwalu podkreślają, że tytuł przedsięwzięcia to nawiązanie do powszechnej tezy, że latem w mieście nie ma co robić i „nic się nie dzieje”. Już po raz drugi w stolicy Wielkopolski poznańskie kina studyjne będą udowadniać mieszkańcom i turystom, że lato w mieście nie musi być nudne. Festiwalowe wydarzenia odbywać się będą głównie w trzech kinach studyjnych: Rialto, Muzie i Pałacowym. Dziś na konferencji prasowej zaprezentowano pierwsze szczegóły tegorocznego programu.

Jednym z gości w Kinie Pałacowym w CK Zamek będzie w tym roku Magdalena Boczarska, odtwórczyni głównej roli w filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Stworzyliśmy też autorski program „nocy horrorów w zamczysku”, podczas której będziemy korzystali z naszych zamkowych przestrzeni. Horrory będą różne - w różnych stylistykach, z różnych krajów

- mówiła Ewa Kujawińska z Kina Pałacowego.

Szczegółowy program imprezy dostępny TUTAJ.

 Źródło: PAP,niezalezna.pl

 

#wakacje w mieście #lato w mieście #Poznań #magdalena boczarska #kuba czekaj #nic się nie dzieje

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo