Tak zakpić z gwiazdy Nowoczesnej... Opowieści poseł Schmidt o małżeństwie WIDEO

Jedni chwalili się starymi historyjkami, inni kompromitowali się

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Jedni chwalili się starymi historyjkami, inni kompromitowali się podczas „testu z wiedzy ogólnie znanej". Były też kłótnie z prowadzącą, czy wpadka dotycząca hymnu państwowego. Hitem jednak jest przypomnienie opowieści poseł Nowoczesnej Joanny Schmidt, która kilka miesięcy temu mówiła o rodzinie, małżeństwie, wspólnym spędzaniu czasu. Jak się teraz okazało, w momencie kręcenia wywiadu poseł była… już rozwiedziona. A nie pisnęła o tym ani słówka.

Ostatnim gościem Dominiki Długosz w programie „Pociąg do polityki” była Beata Lubecka, kiedyś gospodyni tegoż programu, obecnie prowadząca „Gościa Wydarzeń" w Polsat News.
 
Podczas programu, który wyemitowano kilka dni temu, wspominano polityków, którzy wybierali się wcześniej na przejażdżkę. Padły ciekawe słowa dotyczące Joanny Schmidt. Mają związek z jej znajomością z Ryszardem Petru.
 

Była też posłanka, z którą nagrywaliśmy program w połowie października 2016 roku, był emitowany półtora tygodnia później, czyli – jeśli mnie pamięć nie myli – 24 października. Pytałam tę panią poseł o męża – bo poznali się na studiach. Pytałam też co trzeba zrobić, by mieć fajny związek, co o tym decyduje. Pani poseł opowiadała i nawet się nie zająknęła, że jest po rozwodzie. Dowiedzieliśmy się o tym kilka miesięcy później


– wspominała Lubecka. Dodała, że rozwód odbył się we wrześniu.

Załączono też fragment rozmowy z poseł Schmidt.
 

Co jest spoiwem dobrego związku?
Na pewno mocnym spoiwem są dzieci, chęć spędzania czasu wspólnie.
To teraz chyba tego czasu macie mało.
Mało – odpowiada Schmidt, która w momencie kręcenia odcinka, jest rozwiedziona.


Zobacz wideo:

 

 Źródło: Polsat News,niezalezna.pl

#Joanna Schmidt #małżeństwo #Ryszard Petru #rozwód #rodzina

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo