Skradziono niebezpieczne środki ochrony roślin

Gdańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie włamania do magazynu i kradzieży z wnętrza środków ochrony roślin.

pomorska.policja.gov.pl
Gdańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie włamania do magazynu i kradzieży z wnętrza środków ochrony roślin. Środki o nazwie QUICKPHOS, PHOSTOXIN i DEGESCH mogą stwarzać zagrożenie dla osób, które mają z nimi bezpośredni kontakt.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do magazynu ze środkami ochrony roślin znajdującego się na terenie jednej z firm w Gdańsku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu na Stogach wstępnie ustalili, że nieznany sprawca lub sprawcy włamali się do magazynu, skąd ukradli substancje o nazwie QUICKPHOS, PHOSTOXIN i DEGESCH, które mogą stwarzać zagrożenie dla osób mających z nimi bezpośredni kontakt.

Wszystkie osoby które w jakikolwiek sposób mogą wejść lub weszły w kontakt z tymi substancjami prosimy o nie otwieranie opakowań i natychmiastowe poinformowanie najbliższej jednostki Policji


- apelują policjanci i proszą o kontakt z funkjonariuszami Komisariatu Policji VII w Gdańsku przy ul. Ugory 9, tel. 58 32-16-622 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

 Źródło: pomorska.policja.gov.pl,niezalezna.pl

 

#substancje #ochrona roślin #szkodliwość #policja

JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo