Kradli samochody. Zostali zatrzymani

Policjanci rozpracowali i wytropili kolejnych podejrzanych o kradzieże samochodów. Funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego gliwiczanina i jego 40-letniego wspólnika z Bytomia.

policja.pl
Policjanci rozpracowali i wytropili kolejnych podejrzanych o kradzieże samochodów. Funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego gliwiczanina i jego 40-letniego wspólnika z Bytomia. Mężczyźni podejrzani są m.in. o dokonywanie kradzieży pojazdów. Natomiast mundurowi z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże samochodów i włamania do nich.

Policjanci w Gliwicach zatrzymali kolejnych podejrzanych o kradzieże samochodów. Okazali się nimi 31-letni gliwiczanin i jego 40-letni wspólnik z Bytomia. Mężczyźni zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach. Funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty służące do pokonywania fabrycznych zabezpieczeń. Mężczyźni podejrzani są m.in. o dokonywanie kradzieży pojazdów.  Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Natomiast  do kolejnego aresztowania doszło w miejscowości Czerwona Woda. Policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena passata. Kierującym był  26-letni mieszkaniec powiatu żarskiego. W trakcie kontroli policjanci ustalili, że samochód został skradziony. W trakcie przeszukania kierowcy, policjanci znaleźli przy nim metamfetaminęw. 26-latek trafił do aresztu. Okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie również inne przestępstwa: kradzieże pojazdów i włamania do nich, m.in. na terenie powiatu legnickiego.  Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 


Źródło: policja.pl,niezalezna.pl

#Gliwice #kradzież #samochody

ES
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo