Przywitamy Donalda Trumpa

  

Na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy 6 lipca Polskę odwiedzi prezydent Donald Trump. Najważniejszym punktem programu wizyty amerykańskiego gościa w Polsce będzie rozmowa dwustronna Donald Trump i Andrzej Duda. Prezydent USA będzie również gościem honorowym szczytu państw Trójmorza (zapowiedział wsparcie dla tej idei). Warto zaznaczyć, że od czasów Ronalda Reagana to najbardziej propolski prezydent Stanów Zjednoczonych. Donald Trump wielokrotnie dziękował amerykańskiej Polonii za wsparcie podczas wyborów prezydenckich w USA, a warto przypomnieć, że porozumienie organizacji polonijnych skupione wokół klubów „Gazety Polskiej”, np. w Pensylwanii, przechyliło szalę wyborczego zwycięstwa właśnie na jego korzyść. Dla nas najważniejszym punktem pobytu Donalda Trumpa w Polsce będzie jego publiczne wystąpienie z przesłaniem do Polaków i sojuszników Stanów Zjednoczonych. Kluby „GP” są już gotowe na powitanie amerykańskiego gościa w Warszawie, co można było usłyszeć podczas wystąpień uczestników ostatniego zjazdu klubów „GP” w Spale. Prezydent Trump wygłosi ważne przemówienie na placu Krasińskich, na tle pomnika Powstania Warszawskiego. Do zobaczenia 6 lipca w Warszawie!
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl