Tomasz Jodłowiec nie ma za sobą udanych miesięcy w Legii Warszawa. Reprezentacyjny defensywny pomocnik wpadł w dołek i stracił miejsce w składzie na rzecz Michała Kopczyńskiego. Sprowadzeniem „Jodły” zainteresowany jest Śląsk Wrocław.

Wrocławską drużyną kieruje Jan Urban, który miał już okazję pracować z Jodłowcem i uważa, że pomocnik świetnie sprawdziłby się w jego zespole. To przy Urbanie, po zmianie pozycji z obrony na pomoc, Jodłowiec zaczął wyglądać naprawdę dobrze i jeszcze rok temu był przeszkodą nie do przejścia. Sam piłkarz bez problemu odnalazłby się zresztą we Wrocławiu - miał już okazję grać w Śląsku jesienią 2012 roku.

Nie wiadomo jednak, czy Legia i Śląsk dojdą do porozumienia w kwestii finansów - Wojskowi chcieliby, aby Śląsk, wypożyczając Jodłowca, przejął na siebie zobowiązania kontraktowe zawodnika. Te, jak informuje „Przegląd Sportowy”, nie są małe - reprezentant Polski zarabia w Warszawie 20 tysięcy euro miesięcznie.

Greckie media informują z kolei o możliwym transferze Michała Pazdana do PAOK Saloniki. Środkowego obrońcę poleca wicemistrzowi Grecji Aleksandar Prijović, który właśnie dla PAOK porzucił Legię zimą. Pazdan nie będzie jednak tani - trzeba będzie zapłacić za niego minimum 2,5 miliona euro, bo taka kwota została wpisana w klauzulę odstępnego za piłkarza.