Plantacja konopi w przydomowej szklarni

Policjanci z Oświęcimia zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.

policja.pl
Policjanci z Oświęcimia zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich. Dzięki temu nie wprowadził na czarny rynek ponad 10 tysięcy porcji narkotyku.

Funkcjonariusze ustalili, że 31-latek na terenie jednej z podoświęcimskich miejscowości prowadzi uprawę konopi indyjskich. Policjanci weszli na teren posesji, gdzie w przydomowych szklarniach, zobaczyli ponad 400 krzaków konopi, w różnych stadiach rozwoju. Mężczyzna został już zatrzymany i aktualnie przebywa w areszcie. Podejrzany odpowie za uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze ustalą, czy mężczyzna rozprowadzał także narkotyki.

Policjanci wskazuje, że z zabezpieczonych roślin mężczyzna mógł uzyskać ponad 10 tysięcy porcji narkotyku. Ich wartość to 300 tysięcy złotych. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

 

 Źródło: policja.pl

#narkotyki #konopia indyjska

ES
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo