Po dwutygodniowej przerwie na urlopy zawodnicy warszawskiej Legii wracają do treningów. We wtorek zespół Jacka Magiery wyjedzie na zgrupowanie do Warki, które potrwa do 30 czerwca. Przez pierwszy tydzień Wojskowi będą ćwiczyć w okrojonym składzie.

Poniedziałek był ostatnim wolnym dniem dla mistrzów Polski. We wtorek o 14:30 zespół wybierze się na przedsezonowe zgrupowanie do Warki. Miejscem zakwaterowania będzie malowniczo położony hotel "Sielanka nad Pilicą". Legioniści przygotowywali się w tym miejscu już rok wcześniej i byli zadowoleni z warunków stworzonych w bazie, która powstała przy okazji turnieju Euro 2012.

Pierwszy trening po wakacyjnej przerwie odbędzie się na miejscowym boisku w Warce o godz. 18:00 i będzie otwarty dla mediów i publiczności. W środę sztab trenerski zaplanował dwie otwarte sesje treningowe - o 10:00 i 17:00. Zawodnicy powołani do reprezentacji narodowych dołączą do drużyny 26 czerwca.

W trakcie zgrupowania legioniści rozegrają dwa sparingi:
Wisła Płock - 24 czerwca (16:00, Warka)
Radomiak Radom - 30 czerwca, (godzina do potwierdzenia, Radom)

Zgrupowanie zakończy się w piątek, 30 czerwca. 7 lipca Legia zmierzy się z Arką - zdobywcą Pucharu Polski - w meczu o Superpuchar.