Gugała: muzułmanie wysadzają się w powietrze tak jak... chrześcijanie - WIDEO

  

Ludzie się wysadzają i mordują niezależnie od tego, jakiej religii są. Nie ma dowodów na to, że muzułmanie robią to częściej niż chrześcijanie – powiedział Jarosław Gugała w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem w Onet Radio. Czytelnicy zapewne przecierają oczy ze zdumienia. Ale tak, szef „Wydarzeń” Polsatu takie właśnie „rewelacje” przekazuje światu…

Internauci w komentarzach pod filmem przypominają, że dziennikarz od czasu kryzysu imigracyjnego czyta telewidzom m.in. doniesienia ze świata. Informuje na antenie Polsatu o kolejnych zamachach, wybuchach, atakach terrorystycznych w Europie Zachodniej. Doskonale wiadomo, kto za tym wszystkim stoi. Do większości aktów przyznało się tzw. Państwo Islamskie.
 
Tymczasem Jarosław Gugała wsiada do samochodu Jarosława Kuźniara i mówi:
 

Ludzie się wysadzają i mordują niezależnie od tego, jakiej religii są. Nie ma dowodów na to, że muzułmanie robią to częściej niż chrześcijanie. Więc to jest też… Oczywiście jest tak na świecie, że chrześcijanie w krajach muzułmańskich w tej chwili – bo niestety w islamie też nastąpiła wielka radykalizacja i nacjonalizacja i szowinizm – są ofiarami bardzo często muzułmanów, już nie mówiąc o żydach, którzy mają jeszcze gorsze problemy z muzułmanami niż mamy my, chrześcijanie. Ale na miłość boską, budujmy ten lepszy świat


– powiedział Gugała.On to naprawdę powiedział! Mimo, że doskonale wie, że do większości zamachów przyznało się tzw. Państwo Islamskie. A zamachowcami byli np.:
 
Marzec, atak koło gmachu parlamentu w centrum Londynu – islamski terrorysta Abu Izzadeen, który wcześniej nazywał się Trevor Richard Brooks – był przedstawicielem muzułmańskiej organizacji Al Ghurabaa oskarżanej o gloryfikację terroryzmu;Marzec, seria eksplozji w Brukseli, lotnisko, stacje metraOsama Krayen- jako muzułmanin i Arab - udał się do Syrii, gdzie walczył w szeregach Państwa IslamskiegoMiał fałszywy syryjski paszport. Z falą uchodźców dostał się przy jego pomocy na grecką wyspę Leros, skąd trafił do ośrodka dla uchodźców w Niemczech. Tam spotkał się z Salahem Abdeslamem. Współorganizował zamach w brukselskim metrze.


 
Maj, zamach bombowy w Manchesterzegorliwy muzułmanin Salman Ramadan Abedi – posiadający obywatelstwo brytyjskie Abedi urodził się w 1994 roku i był znany oficerom brytyjskich służb w związku z jego kontaktami z Państwem Islamskim.Czerwiec, zamach na London BridgeKhuram Shazad Butt – urodzony w Pakistanie, posiadał brytyjskie obywatelstwo, był znany policji i służbom specjalnym MI5, Rachid Redouane oraz Youssef Zaghba, syn Marokańczyka i Włoszki – mężczyzna został zatrzymany w zeszłym roku w Bolonii, gdzie mieszka jego matka. Zaghba próbował wtedy odlecieć do Turcji, a stamtąd udać się do Syrii.Warto zapytać redaktora Gugały, czy widzi tu jakichś chrześcijan?

Szef „Wydarzeń” w rozmowie z Kuźniarem zachwycał się multikulti w Londynie. Nie mógł nachwalić się, jakie to miasto jest wspaniałe, a ludzie świetnie się ze sobą czują.
 

To miasto jest wspaniałe, jest cudowne swoją różnorodnością, jest potężne swoją różnorodnością. Są tam ludzie wszystkich kolorów skóry, wszystkich wyznań, pochodzący ze wszystkich krajów świata, wspaniale się ze sobą czują, wspierają się nawzajem, wytwarzają coś, co jest potęgą i cudownością tego miasta – to takie niezwykłe braterstwo i niezwykłą wartość tego, że ludzie mogą być po prostu humanistami, mogą być ze sobą niezależnie od tego skąd pochodzą

– mówił.

Gugała mówił, a z każdym kolejnym zdaniem nie mogliśmy uwierzyć, że jego słowa dotyczą Londynu, gdzie muzułmanie rozjeżdżają ludzi na chodnikach i biegają z bronią po ulicach.

Internauci nie szczędzili gorzkich słów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


153 nowe zakażenia na Ukrainie

/ pixabay.com

  

- O 153 - do 1225 - wzrosła w ciągu ostatniej doby liczba zakażonych koronawirusem na Ukrainie - poinformowało tamtejsze ministerstwo ochrony zdrowia. Bilans zmarłych chorych na Covid-19 zwiększył się o pięć - do 32. 25 osób wyzdrowiało.

"Według danych Centrum Zdrowia Publicznego z godz. 22 (godz. 21 w Polsce) 4 kwietnia na Ukrainie jest 1225 potwierdzonych laboratoryjnie - przy wykorzystaniu metody PCR - przypadków Covid-19. Ogółem odnotowano 32 zgony z powodu Covid-19. Łącznie 25 osób już wyzdrowiało (...)"

- napisał resort na Facebooku.

Wcześniej ministerstwo ogłosiło, że szczyt zachorowań na Covid-19 na Ukrainie jest prognozowany na 14-15 kwietnia.

Z przedstawionych w sobotę rano danych ministerstwa wynika, że najwięcej przypadków zakażeń odnotowano w Kijowie. W sobotę mer ukraińskiej stolicy Witalij Kliczko poinformował, że w mieście jest 214 przypadków Covid-19, w tym 25 infekcji wykryto w ciągu ostatniej doby.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Kijowska Miejska Administracja Państwowa kupiła 400 kamer, umożliwiających mierzenie temperatury i rozpoznawanie twarzy - poinformowały ukraińskie media, m.in. portal Dzerkało Tyżnia i agencja Unian. Media powołują się na dane z centralnego systemu zakupów państwowych Prozorro. Urządzenia mają być zainstalowane do 25 kwietnia.

Dziś kijowska administracja przekazała też na swoim portalu, że od poniedziałku wszystkie osoby wjeżdżające do miasta będą miały mierzoną temperaturę. Ludzie z podwyższoną temperaturą albo z objawami infekcji nie będą wpuszczani do stolicy. Wyjątek stanowią osoby jadące na obserwację lub hospitalizację.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts