Modelka z Niemiec zmarła w tym samym szpitalu co Magdalena Żuk. Jej śmierć długo ukrywano!

Niemiecka modelka i miss Saksonii zmarł niedawno w tym samym egipskim szpitalu, w którym zginęła Magdalena Żuk. Według niemieckich mediów nie udało się jej uratować po tym, jak zasłabła.

Facebook / Henriette Hömke
Niemiecka modelka i miss Saksonii zmarł niedawno w tym samym egipskim szpitalu, w którym zginęła Magdalena Żuk. Według niemieckich mediów nie udało się jej uratować po tym, jak zasłabła. Okoliczności tragedii budzą jednak ogromne wątpliwości. Podobnie jak w przypadku śmierci Polki.

29-letnia Henriette Hömke zmarła w Hurghadzie, w szpitalu, w którym przebywała także Magdalena Żuk. Niemieckie media poinformowały, że modelka była na treningu. Gdy zasłabła, zawieziono ją do szpitala. Tam nie udało się jej uratować.

Wprawdzie do tragicznego zdarzenia doszło pod koniec kwietnia, ale dopiero teraz informacja wyszła na jaw. Wokół tego dramatu jest wiele niewiadomych. Niektóre źródła podają, że kobieta mogła cierpieć na anoreksję, może również na depresję. 

„Bild Zeitung” cytuje słowa dziadka Henriette, który mówił, że jego wnuczka chorowała na anoreksję.

Kiedy widzieliśmy się po raz ostatni pod koniec marca, była już bardzo słaba. Jej nogi były tak chude, jak moje ręce

– mówi Rudi Hömke.

Niemiecka modelka była dziewczyną znanego bramkarza w Bundeslidze - informuje telewizjarepublika.pl

CZYTAJ WIĘCEJ: Śmierć Magdaleny Żuk i układ wrocławski. Sprawę prześwietla ABW

Sprawa śmierci Niemki, wywołuje wiele emocji podobnie jak tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk. Przypomnijmy, że wciąż nie wiemy, co się stało z Polką i dlaczego jej zachowanie po przylocie diametralnie się zmieniło?

Pochodząca z Bogatyni, a zamieszkała we Wrocławiu 27-letnia Magdalena Ż., 25 kwietnia poleciała do kurortu Marsa Alam w ramach wycieczki wykupionej w jednym z krajowych biur podróży. Polka miała jechać na wycieczkę do Egiptu ze swoim partnerem, ostatecznie jednak pojechała sama. Pozostawali w kontakcie telefonicznym. Po dwóch dniach partnera kobiety zaniepokoiło jej zachowanie; w porozumieniu z touroperatorem, zaplanował jej wcześniejszy powrót do kraju.

Ze względu na pogarszający się stan zdrowia kobieta trafiła do miejscowego szpitala. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał jej znajomy, aby zabrać ją do Polski. W szpitalu dowiedział się, że kobieta nie żyje. Poinformowano go, że zmarła w wyniku obrażeń. Kobieta miała wyskoczyć z okna.

 

 Źródło: niezalezna.pl,dorzeczy.pl

#Niemka #Magdalena Żuk #Henriette Homke #Saksonia

ES
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo