Naimski o Frasyniuku: Po prostu coś mu się pomieszało w głowie

  

Władysław Frasyniuk wczoraj "odleciał". Zapowiedział, że rozważa możliwość zaskarżenia działań policji - jako bezprawne - wobec osób zakłócających na Krakowskim Przedmieściu przebieg miesięcznicy smoleńskiej. Zachowanie Frasyniuka ocenił na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Naimski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. – Po prostu coś mu się pomieszało w głowie – stwierdził Naimski.

10 czerwca wieczorem podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilkadziesiąt osób usiadło w poprzek jezdni, próbując w ten sposób zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki uczestnikom Marszu Pamięci. Policja skierowała 91 wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu. Wśród kontrmanifestujących był m.in. Władysław Frasyniuk.

Frasyniuk, pytany na antenie TVN24 o te wydarzenia, powiedział, że rozważa zaskarżenie działań policji na Krakowskim Przedmieściu.
 

Rozważam możliwość zaskarżenia działań policji jako bezprawne, zaskarżenia tego, że wobec nas, demonstrantów, użyto bezprawnie siły. Myśmy tam byli zgodnie z obowiązująca Konstytucją. To nie nasza wina, że tam postawiono policjantów

– twierdził Frasyniuk.

Przekonywał nawet, że... „to politycy złamali prawo konstytucyjne, stawiając tam policjantów ”.

W programie Doroty Kani w Polskim Radiu 24 Piotr Naimski został zapytany o zachowanie Frasyniuka. Ocenił, że to zachowanie może wynikać z jego charakteru. "Odczuwam smutek, szkoda, że tak zasłużony człowiek w latach 1980-81, symbol Solidarności we Wrocławiu, zachowuje się w ten sposób i tak kończy swoją działalność publiczną. To jest po prostu smutne" - stwierdził.
 

Pan Frasyniuk już od początku lat 90 zachowywał się dziwacznie, faktycznie rzecz biorąc uczestniczył w tej nagonce na rząd Jana Olszewskiego w 1992 r. Po prostu coś mu się pomieszało w głowie


– skomentował zachowanie Władysława Frasyniuka Piotr Naimski.

Cała rozmowa do obejrzenia TUTAJ.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Hakerzy zaatakowali... policję

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Nieznani hakerzy włamali się w nocy z piątku na sobotę do serwisu rozsyłającego informacje prasowe londyńskiej policji metropolitalnej. Opublikowali na stronie i w mediach społecznościowych obraźliwe wiadomości. "Co zrobicie, zadzwonicie po policję?" - kpili.

Hakerzy włamali się do systemu dystrybucyjnego, który automatycznie zamieszcza informacje na stronie i kontach społecznościowych policji, a także rozsyła je do akredytowanych dziennikarzy. Łącznie opublikowano kilkanaście wpisów, które obrażały policję oraz zawierały niepotwierdzone oskarżenia dotyczące innych osób.

Nadinspektor Roy Smith z Metropolitan Police potwierdził, że taki incydent miał miejsce. Napisał na Twitterze, że doszło do "nieautoryzowanego dostępu" do oficjalnych kont policji.

"Nasz zespół prasowy ciężko pracuje, aby usunąć te wiadomości i zadbać o bezpieczeństwo konta. Prosimy o ignorowanie tweetów, dopóki nie potwierdzimy, że nasze konto jest z powrotem pod kontrolą"

- zaapelował.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl