Lis zaprosił na program na Onecie. Internauci go wyśmiali

  

Tomasz Lis zaprosił na Twitterze do oglądania programu, który prowadzi na Onet.pl. Nie spodziewał się chyba jednak, że internauci w ten sposób zareagują na jego propozycję.

Lis za rządów PO-PSL prowadził w telewizji audycje w świetnym czasie antenowym, zaraz po popularnym serialu. Po przejściu do internetu, okazało się tak naprawdę, jaki liczne audytorium jest w stanie ściągnąć przed komputery naczelny „Newsweeka”.

Czytaj też: Ile kosztuje nas Tomasz Lis

W każdy poniedziałek Lis prowadzi o godz. 15 na Onet.pl swój program. Dzisiaj gospodarz audycji zaprosił internautów do jego obejrzenia z udziałem gości: Magdaleny Środy, Kazimierza Marcinkiewicza i Piotra Najsztuba. Lis chyba nie spodziewał się takiego wyśmiania przez Internautów. Nie zostawili suchej nitki.

Nooo... Wreszcie nowi goście. Powinno być z 80 oglądających.

- napisał jeden z internautów.

No, ale są nowi goście więc będzie rekord. Ciągle tylko tych z PiS-u i od Kukiza zapraszają - ludzie już mają dość

- drwiono z „obiektywizmu” Lisa.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter Tomasz Lis,niezalezna.l
Tagi

Wczytuję komentarze...

Odnaleziono ciała Polaków

zdjęcie ilustracyjne / Photo-View

  

Na Svalbardzie odnaleziono w niedzielę ciała dwojga zaginionych pracowników Polskiej Stacji Polarnej w Hornsund - poinformował w komunikacie urząd gubernatora tego norweskiego archipelagu.

Kobieta i mężczyzna z polskiej placówki badawczej udali się w piątek na wycieczkę. Gdy nie powrócili w ustalonym terminie - w niedzielę rano - do bazy, załoga stacji wyruszyła, by ich szukać.

"Dwie ofiary śmiertelne znaleziono kilka godzin później w trudno dostępnym obszarze lawinowym pod górą Kamkrona, na wschód od stacji. Spadli kilkaset metrów w dół ze stromej góry"

- napisała w komunikacie gubernator Kjerstin Askholt.

Na miejsce zdarzenia wysłany został helikopter wraz z lekarzem oraz policją.

Jak poinformował urząd gubernatora, w Polskiej Stacji Polarnej w Hornsund przebywa zwykle 14 osób.

Według gazety "VG" obie ofiary śmiertelne były obywatelami polskimi. W tym sezonie zimowym już 11 osób straciło życie w Norwegii w wyniku lawin.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl