Znaleźli telefon 15-latka. On sam zniknął

Policjanci szukają Brunona Nurkiewicza. Piętnastolatek wyszedł w sobotę  z domu około południa i do tej pory nie wrócił.

policja
Policjanci szukają Brunona Nurkiewicza. Piętnastolatek wyszedł w sobotę  z domu około południa i do tej pory nie wrócił.

Na razie wiadomo, że chłopak stracił telefon w rejonie Zalewu Bagry. Znalazł go mężczyzna, który skontaktował się z ojcem nastolatka. Chłopak jest poszukiwany na terenie całego Krakowa. Funkcjonariusze chcą przeszukać także brzegi zalewu, bo 15-latek mógł się tam kąpać. Stąd istotna jest informacja, w którym miejscu mężczyzna znalazł telefon poszukiwanego.

Brunon ma 185 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Chłopak ma ciemne włosy, niebieskie oczy, a jego znakiem szczególnym jest kolczyk w nosie. Gdy zaginął, był ubrany w ciemną bluzę, spodnie jeansowe z dziurami i biało-czarne trampki.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o Brunonie Nurkiewiczu, proszony jest o kontakt  z V Komisariatem Policji w Krakowie pod numerami telefonów: 12 61 52 916 oraz 997. Funkcjonariusze proszą o kontakt również mężczyznę, który znalazł komórkę nastolatka.

 

 Źródło: RMF FM,niezalezna.pl

#Brunon Nurkiewicz #Zalew Bagry #Kraków

ES
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo