Komunikat zarządu Telewizji Republika

Archiwum

Zarząd Telewizji Republika S.A. wyraził dziś zgodę na utworzenie nowej grupy inwestorów, która obejmuje kontrolny pakiet akcji Spółki w celu jej dokapitalizowania i ustabilizowania struktury własnościowej.

„W dniu dzisiejszym, 2 czerwca 2017 roku, zarząd Telewizji Republika S.A. wyraził zgodę na utworzenie nowej grupy inwestorów, która obejmuje kontrolny pakiet akcji Spółki w celu jej dokapitalizowania i ustabilizowania struktury własnościowej” - czytamy w oświadczeniu zarządu Telewizji Republika.

Jak poinformowano, w związku z tym na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy przeprowadzona zostanie rekonstrukcja statutowych organów spółki.

Podkreślono też, że w ostatnich tygodniach Telewizja Republika S.A. znacznie zwiększyła oglądalność, „co jest spowodowane m.in. pojawieniem się nowych programów oraz zmianami w kierownictwie redakcji – członkiem zarządu do spraw programowych został Tomasz Terlikowski, a obowiązki redaktora naczelnego Telewizji Republika S.A. pełni Dorota Kania”.

W najbliższym czasie Telewizja Republika S.A. zamierza przeprowadzić gruntowne zmiany w ramówce, która wejdzie w życie we wrześniu bieżącego roku

- napisano w oświadczeniu.
Źródło: niezalezna.pl,PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

List papieża na 600-lecia prymasostwa w Polsce

Katedra gnieźnieńska / By Diego Delso, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19079830

Ojciec Święty napisał list do kard. Vincenta Nicholsa, którego już wcześniej mianował swym specjalnym wysłannikiem do Gniezna na uroczystości 600-lecia prymasostwa w Polsce. Odbędą się one 29 kwietnia.

- Pragnę – pisze Papież - przy tej okazji przypomnieć św. Wojciecha, biskupa i męczennika, który pełen prawdziwie apostolskiego ducha, niósł radość Ewangelii mieszkańcom wielu krajów, przez które przechodził, a na koniec swą krwią potwierdził wiarę w wieczne zbawienie, którą wszystkim gorliwie głosił

Franciszek przypomina, że pierwszego prymasa Polski Mikołaja Trąbę ustanowił papież Marcin V podczas Soboru w Konstancji. Prymasa Anglii i Walii prosi, by przekazał jego serdeczne pozdrowienia pasterzom, wierzącym i władzom państwowym, a za ich pośrednictwem całemu umiłowanemu narodowi polskiemu. Poleca mu także, by przypomniał Polakom słowa z I Listu Piotra Apostoła, że mają się radować, bo choć teraz muszą jeszcze doznawać smutku z powodu różnorodnych doświadczeń, to jednak, kiedy objawi się Jezus Chrystus, ucieszą się radością niewymowną i osiągną cel swojej wiary, zbawienie własnej duszy.

Misję kard. Nicholsa w Polsce Franciszek zawierza wstawiennictwu Maryi Królowej Polski, św. Jana Pawła II i wszystkich świętych i błogosławionych, którzy słowem i czynem świadczyli o Chrystusie Odkupicielu.

Źródło: KAI, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl