Komunikat zarządu Telewizji Republika

Archiwum

pb

Kontakt z autorem

Zarząd Telewizji Republika S.A. wyraził dziś zgodę na utworzenie nowej grupy inwestorów, która obejmuje kontrolny pakiet akcji Spółki w celu jej dokapitalizowania i ustabilizowania struktury własnościowej.

„W dniu dzisiejszym, 2 czerwca 2017 roku, zarząd Telewizji Republika S.A. wyraził zgodę na utworzenie nowej grupy inwestorów, która obejmuje kontrolny pakiet akcji Spółki w celu jej dokapitalizowania i ustabilizowania struktury własnościowej” - czytamy w oświadczeniu zarządu Telewizji Republika.

Jak poinformowano, w związku z tym na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy przeprowadzona zostanie rekonstrukcja statutowych organów spółki.

Podkreślono też, że w ostatnich tygodniach Telewizja Republika S.A. znacznie zwiększyła oglądalność, „co jest spowodowane m.in. pojawieniem się nowych programów oraz zmianami w kierownictwie redakcji – członkiem zarządu do spraw programowych został Tomasz Terlikowski, a obowiązki redaktora naczelnego Telewizji Republika S.A. pełni Dorota Kania”.

W najbliższym czasie Telewizja Republika S.A. zamierza przeprowadzić gruntowne zmiany w ramówce, która wejdzie w życie we wrześniu bieżącego roku

- napisano w oświadczeniu.
Źródło: niezalezna.pl,PAP

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
II edycja projektu Samoobrona Kobiet rusza…

II edycja projektu Samoobrona Kobiet rusza…

Akcja CBA. Wpadli na handlu fakturami VAT

Akcja CBA. Wpadli na handlu fakturami VAT

Wypadek w kopalni Rudna. 15 osób…

Wypadek w kopalni Rudna. 15 osób…

"Seksmisja" coraz bliżej? W…

"Seksmisja" coraz bliżej? W…

Polska idzie w ślad za największymi. Jak…

Polska idzie w ślad za największymi. Jak…

II edycja projektu Samoobrona Kobiet rusza już w grudniu. Wciąż można zapisać się na zajęcia

/ Wojskowy Instytut Wydawniczy

Odpowiadając na liczne i pozytywne opinie z pierwszej edycji szkoleń z Samoobrony Kobiet Ministerstwo Obrony Narodowej ponownie zaprasza Panie na bezpłatne zajęcia z walki wręcz. 

Zajęcia prowadzone będą w 46 obiektach sportowych jednostek i uczelni wojskowych w 39 miastach Polski. W programie zajęć przewidywana jest nauka m.in. przyjęcia postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej, uwalnianie się z uchwytu z tyłu, z przodu, za ręce, za włosy, itp., obrona przed kopnięciem, duszeniem i uderzeniem czy obrona przed atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

W trakcie drugiej edycji projektu zaplanowano dziesięć spotkań, łącznie 20 godzin lekcyjnych. Pierwsze zajęcia odbędą się 2 grudnia br. Dodatkowa rekrutacja uzupełniająca przewidziana jest do 30 listopada 2017 r.  

MON serdecznie zaprasza wszystkie chętne Panie! Więcej informacji już wkrótce, na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej w zakładce „Projekty”.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl