niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

PAP pozywa Agorę za bezprawne wykorzystywanie treści

Dodano: 01.06.2017 [18:35]
PAP pozywa Agorę za bezprawne wykorzystywanie treści - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Zarząd Polskiej Agencji Prasowej podjął decyzję o pozwaniu spółki Agora SA za bezprawne wykorzystywanie treści.

Koncern wydaje m.in. „Gazetę Wyborczą”, dziennik kierowany przez Adama Michnika, a także portale wyborcza.pl i gazeta.pl. Należy do niego także radio Tok FM. W latach 90-tych był medium, które kreowało wręcz opinię publiczną w Polsce. Ostatnio koncern z ulicy Czerskiej zaangażował się w działalność tzw. totalnej opozycji, walnie wspierał też inicjatywy organizowane przez Komitet Obrony Demokracji.

Czytaj też: "Agora" - wydawca "Gazety Wyborczej". Finanse? - straty liczone w milionach

W związku z zakończeniem z dniem 30 kwietnia obowiązywania umowy pomiędzy PAP a Agora SA, media spółki Agora (m.in. Gazeta Wyborcza, gazeta.pl, wyborcza.pl, sport.pl i tokfm.pl) utraciły prawo do korzystania z serwisów Polskiej Agencji Prasowej. Pomimo tego serwisy internetowe Agory nadal wykorzystują treści pochodzące z serwisów PAP. Agora nie zaprzestała bezumownego korzystania z treści PAP także po wystosowaniu przez PAP przedsądowego wezwania w tej sprawie

- brzmi komunikat Polskiej Agencji Prasowej.

W związku z sytuacją Zarząd PAP podjął decyzję o pozwaniu spółki Agora SA za bezprawne wykorzystywanie treści.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

..."agora" to załgana, złodziejska, żydobolszewicka, antypolska dzicz pustynno-stepowa.Za klasykiem "agora do wora, a wór do...szamba.Naczelny szambonurek z GWnianej źydorczej, niejaki mi mi mich...nikczemnik + cała jego horda goowniarzy i goowniarek na nic innego sobie nie "zasłużyła" - szambo, to ich "naturalne" otoczenie.Tfuuu...
To antypolskie, gadzinowe badziewie do likwidacji, subito!

Gorszy sort SB-cki, nadzwyczajna kasta, natychmiast oddali wszelkie zarzuty wobec GooWnianej.

Od 1998 roku spółka AGORA (wydawca Gazety Wyborczej - Michnika) działa także jako wytwórnia muzyczna. Szereg płyt wdanych przez wytwórnię AGORY ukazało się formalnie jako książki (łącznie z nadanym numerem ISBN), dlatego że na książki podatek wynosi 5% - przed 2010 rokiem 0%. Natomiast podatek VAT na płyty w Polsce wynosi 23%, dlatego wszyscy ci "artyści" okradali razem z AGORĄ państwo polskie czyli NAS!

NIE DO WIARY!
A jednak się stało! i to właśnie teraz?!
Dobry Pan B. czuwa nad DOBRĄ ZMIANĄ

a w praktyce:
Po pierwsze odszkodowanie powinno być ASTRONOMICZNE
a po drugie: PAP nie powinien podpisywać ŻADNEJ nowej UMOWY z tą swołoczą pseudo-dziennikarstwa
za żadne skarby ich świata!

Nawet jeżeli by michnik przejechał na pasach pijaną zakonnicę

Bardzo dobrze, tylko wysokość odszkodowania trzeba wybrać z sufitu bo kasta wspomoże złodziei z Czerskiej i znacznie obniży.Wszystko trzeba zrobić,żeby ten ekskrement z Czerskiej znalazł się tam gdzie jego jest miejsce czyli w szambie.

Nareszcie !!! tak sie ta zydokomunistyczna banda POesbeckiego gnoju nauczyla doic i za nasze podatki pluc na Polske , przepraszam " ten kraj"

Imperium AGORY - a kto jest pomysłodawcą telewizji tramwajowej i autobusowej i przystankowej?
W starych tramwajach które ktoś wysłał a "ktoś" przyjął do Polski jako złom i może z naszych podatków zapłacono lub wyremontowane ten złom za wielkie pieniądze nigdy nie pachnie ale telewizja tramwajowa podaje wiadomości powtarzające się co ok 30 sekund te same wiadomości prawie jak w chińskim więzieniu. Słownictwo i reklamy koszmarnej treści " np. "wejrze się przesuń" i in. Kto za to wziął pieniądze, kto to tworzy te pozbawione pięknego języka polskiego treści - bez żadnej odpowiedzialności za niszczenie młodego (ufnego) pasażera-ucznia.

A co tam po takich informacjach w Gówno Wymiotnej, skoro i tak nadaje się tylko na gwóźdź w kiblu za stodołą !!!

Do tej pory to Michnik wszystkich swoich przeciwników zastraszał i ciągał po sądach .
Jest takie polskie przysłowie : kto mieczem wojuje , od miecza ginie.
No ale skąd Michnik żyd mógł je znać .

Sad Najwyzszy skaze PAP za niewykorzystanie papieru toaletowego w terminach scisle okreslonych w tajnych dokumentach SN i prof gendorf przewodniczacej Trybunalu Konstytucyjnego.

Doprowadzić ten chazarski sracz do bankructwa a zaślinionego jąkałę wsadzić na furę gnoju i przekazać Putinowi

ZŁODZIJE!!!!!!!!!!!!!!

Pomyśl trochę. Czy czasem nie chodzi o treści sprzed końca umowy (30.04.2017) ?

ŻAN Pomyśl trochę!!!! ,czytamy ze zrozumieniem artykuł 30,04 skończyła się umowa . Ty walisz posta 1,06 przez mc ktoś korzysta za darmo!!!!!!!!!!!

MMMMMMMMMMMMchnik SZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECHTERZYDZBRODNIARZ

Złodzieje własności intelektualnej! Do Sorosa niech się zwrócą.

Bravo!!!!!!!!!!!

Lewactwo michnikowate działa jak pasożyt. Myśli że wszystko jego.Trzeba je nauczyć co to jest Własność.

na POhybel lewackiej żydokomunie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl