niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Od dziś nowe programy na antenie TV Republika

Dodano: 26.05.2017 [17:34]
Od dziś nowe programy na antenie TV Republika  - niezalezna.pl
foto: arch.
Na antenie Telewizji Republika od dziś będzie można oglądać nowe programy - "Pod przykryciem", w którym Marcin Bąk będzie rozmawiał z Joanną Lichocką o polityce oraz "Geopolityczny tygiel", którego gospodarzem będzie ekspert od spraw międzynarodowych dr Jerzy Targalski. ZAPRASZAMY!

O godzinie 20.00 program "Pod przykryciem" w którym Marcin Bąk będzie rozmawiał z Joanną Lichocką o realnych zmianach przeprowadzanych przez rząd i o oporze ze strony przeróżnych grup wpływu.

Z kolei o godz. 20.40 rusza program "Geopolityczny tygiel", w którym dr Jerzy Targalski będzie komentował najważniejsze wydarzenia tygodnia dotyczące układu sił w Europie i na świecie, a także odpowiadał na pytania zadane uprzednio przez internautów za pomocą facebookowej strony Telewizji Republika. Tematem pierwszego programu będą stosunki pomiędzy Unią Europejską a krajami tzw. bloku wschodniego.

ZAPRASZAMY do oglądania i zadawania pytań na FanPage`u Telewizji Republika (w wiadomościach z dopiskiem PYTANIE DO dr. TARGALSKIEGO)!
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nowy program:Adrian,trudne tematy.

"Rząd PiS mógł jednym sprawnym ruchem zapewnić sobie sympatię u wielu ludzi. Wystarczyło całkowicie zlikwidować PRL-owski relikt w postaci abonamentu radiowo-telewizyjnego, a finansowanie mediów publicznych zapewnić np. z uszczelnienia VAT. Niestety, ekipa Jarosława Kaczyńskiego poszła w zupełnie odwrotnym kierunku. Rada Ministrów właśnie przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych. Jeśli projekt wejdzie w życie spora część Polaków może się spodziewać... wezwania do zapłaty w wysokości 30-krotności opłaty za abonament RTV! "

Obserwator | 26.05.2017 [19:51]

Przecież będzie abolicja, zapłacisz 8 zł bodajże po wejściu ustawy a stare zobowiązania przepadają.
Co do wdzięczności narodu to się mylisz. Znam dużo takich co to biorą 500+ na dwoje dzieci, albo leki z programu 70+ a na PIS psioczą. Ba nawet nie wiedzą do końca komu te dobra zawdzięczają. Oglądają tefałen z dekoderów i te wszystkie afery typu serial o Misiewiczu, Macierewiczu, itp.
TEFAŁEN aferę reprywatyzacyjną w Warszawie przykrył 'aferą" typu Misiewicz. Aferę ambergold aferą 'wypadek pani premier', itd. Tak to działa.

Osoby wezwane do zapłaty abonamentu powinny przeczytać Kodeks Spółek prawa handlowego który stanowi, że abonament jako forma rozliczenia finansowego jest możliwy jeżeli obie strony umowy... cywilno-prawnej zaakceptują jej warunki i dojdzie do zawarcia takiej umowy. Telewizja Polska S.A. jedynie na podstawie takiej umowy może wystąpić do drugiej strony o wypełnienie swojego umownego zobowiązania. Stworzona TVP SA; jest innym podmiotem gospodarczym niż peerelowska TVP i jako osoba prawna powinna takie umowy z odbiorcami swoich programów zawrzeć, gdyż jako Spółka prawa handlowego nie może postąpić inaczej. Żaden posiadacz telewizora w Polsce nigdy nie zawierał umowy ze spółką TVP SA. Ustawa o tzw. abonamencie dotyczyła TVP która była w PRL-u firmą państwową i która działała na zupełnie innych zasadach, w której obowiązywały ograniczenia płacowe.

Robisz wodę z mózgu? Super sprawa z tym abonamentem, ja popieram!
Nareszcie TV będzie mogła robić misję dla Polski i Polaków!

Super sprawa tylko jako taka musi być dopracowana i zgodna z prawem w tym unijnym a nie jest. PIS na tym po prostu straci politycznie i o tym jest tekst wyzej a juz widzę ,że z oponentów robi się KOD czy inne śmiecie. Opozycji w to graj dlatego na razie cicho siedzą. Zobaczycie,że poparcie dla PIS przez ten haracz spadnie a opozycja zacznie opowiadać o bajońskich pensjach Prezesów za nasze pieniądze z ABO .

Jeśli zapłacisz za pół roku z góry, to obejmie Cię abolicja za okres niepłacenia. Więc o co ten krzyk?
Po to, żeby namącić ludziom w głowach?
Wrzucałeś Kijowi do puchy na "motór" i skórzane kurtałki, to abonament możesz też zapłacić.
Kupisz sobie o jednego "starbusia" mniej i jeszcze Ci reszta zostanie na lizaka.
Następny Lolo pier/dolo

w biednym PRL-u wszyscy płacili abonament i nie stękali, nie psioczyli, jak ty to czynisz, wstydź się takie rzeczy wypisywać.

Przecież będzie abolicja, zapłacisz 8 zł bodajże po wejściu ustawy a stare zobowiązania przepadają.
Co do wdzięczności narodu to się mylisz. Znam dużo takich co to biorą 500+ na dwoje dzieci, albo leki z programu 70+ a na PIS psioczą. Ba nawet nie wiedzą do końca komu te dobra zawdzięczają. Oglądają tefałen z dekoderów i te wszystkie afery typu serial o Misiewiczu, Macierewiczu, itp.
TEFAŁEN aferę reprywatyzacyjną w Warszawie przykrył 'aferą" typu Misiewicz. Aferę ambergold aferą 'wypadek pani premier', itd. Tak to działa.

Tylko tłumoki i pedalstwo myśli ,że rzad coś daje. hehe .Każdy rząd jest od pobierania a rozdaje tylko Wasze pieniądze podatnika . Nie ważne czy PO-PSL-PIS-SLD.Tyle że w sprawie ABO TVP taki haracz nie jest uprawniony z uwago na Spółkę Akcyjną, która jako taka powinna mieć podpisaną umowę z użytkownikiem o abonament. Chyba ,ze rzad to przedstawi jako opłatę np wizualną czy inną ale nie na TVP.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl