niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Córka Polaków, którzy zginęli w Manchesterze, apeluje do mediów

Dodano: 25.05.2017 [22:09]
Córka Polaków, którzy zginęli w Manchesterze, apeluje do mediów - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
„W tym bolesnym i tragicznym momencie prosimy media o uszanowanie naszej prywatności oraz zapewnienie nam przestrzeni do żałoby po rodzicach” – napisała córka dwójki Polaków, którzy zginęli zamachu terrorystycznym w Manchesterze. „Publikowane przez media nieprawdziwe i nierzetelne informacje tylko pogłębiają nasz ból” – dodała.

W poniedziałek w bestialskim ataku terrorystycznym straciłyśmy najbliższe nam osoby – Mamę i Tatę. W tym bolesnym i tragicznym momencie prosimy media o uszanowanie naszej prywatności oraz zapewnienie nam przestrzeni do żałoby po rodzicach” – napisała Aleksandra Klis w oświadczeniu podpisanym przez nią i jej młodszą siostrę.

Publikowane przez media nieprawdziwe i nierzetelne informacje tylko pogłębiają nasz ból i utrudniają przetrwanie tego trudnego czasu. Jednocześnie podkreślamy, że opublikowane w jednej z polskich gazet komentarze naszych dziadków dotyczące rzekomej identyfikacji ciał mijają się z prawdą 

– dodała.

Apelujemy również do mediów o zaprzestanie publikowania wizerunków naszych tragicznie zmarłych rodziców, które pochodzą z prywatnych zasobów 

– podkreśliła.

Jak zaznaczyła, z uwagi na „dobro jej samej i jej małoletniej siostry zdecydowała, że dalsze informacje będą przekazywać tylko za pośrednictwem reprezentującej je firmy prawniczej Slater Gordon Lawyers”.

W poniedziałek wieczorem w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, a 119 zostało rannych, z czego 59 musiało być hospitalizowanych. Do wybuchu bomby podłożonej przez terrorystę samobójcę doszło po koncercie amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

W zamachu zginęło dwoje Polaków. Ranny został także inny obywatel RP, który został objęty opieką konsularną polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Konsulatu RP w Manchesterze.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: , ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Rozumiemy Twój bol i z pewnością uszanujemy pamięć o zamordowanych.

Aleksandra Klis? ciekawe nie isntieje taka osoba w rejestrze w wieku w którym by umiała pisać i czytac,ciekawe prawda?

Pisaliscie ze Georgina Callender czy Callander zgoneła w zamachu w manchesterze,pokazywaliscie jej zdjecia i epatowaliscie sie tym i jej zdjeciami,a ja wczoraj widziałem georgine callender w tv jak królowa lezbieta odiwdzała szpital z niby poszkodowanymi,i jakiez zdziwienie georgina callender zyje siedziała w łózku i sie smiała zandych objawów smierci.Ciekawe prawda? A teraz pytanie o co tu chodzi bo na pewno nie o zamchy falszywej flagi

słowa, słowa, słowa i nic nie rozumiem z tego wpisu

To ja ci wytłumacze otóz te niby zamachy to oszustwo,to scenariusz który nagrywaja z aktorami,nie ma zadnej georginy calalnder nie ma zadnej joanny klis,nie zgineli zadni polacy o nikt nie zginał,ktos tu robi nas w konia i trzeba sie tym zająć bo to przestepstwo,sluzby tego nie widza? oznacza ze sa w to zamieszane,ktos tu odstawia teatr i kłamie na wielka skale.

To byla pomylka co najwyzej. Inaczej w twoim swiecie ludzie nie wyladowali na ksiezycu a ziemia jest plaska...

"Rzeczpospolita": rząd może zgodzić się na korytarze humanitarne dla uchodźców

Rząd PiS wkrótce prawdopodobnie zgodzi się na utworzenie korytarzy humanitarnych dla uchodźców - informuje "Rzeczpospolita". O taką formę pomocy od wielu miesięcy apeluje papież Franciszek. W tle tej decyzji toczy się również gra o wpływy w Caritas Polska.

skandal

Rząd nie zajął jeszcze stanowiska w tej sprawie, a Rzepa to może sobie pisać co chce

Otwarcie tzw. korytarzy humanitarnych dla pseudouchodźców otworzy drogę do wiekszego napływu terrorystów. Ciekawa jestem, jak min. Błaszczak zapewni bezpieczeństwo Polaków i jak bedzie kontrolować te dziesiatki tysięcy, które przetoczą się przez Polskę? A papież lepiej niech sie nie wypowiada, bo jego wypowiedzi są nie tylko nieodpowiedzialne, ale wręcz skandaliczne. Porównanie obozów dla uchodźców do obozów koncentracyjnych, czy nakaz szanowania drugiego człowieka nawet jeśli czyni zło - to mocne nadużycie. W swietle tych słów zamachowcowi z Manchasteru nalezy sie szacunek, choć zabił 20 osób.
Jesli PIS zgodzi się na otwarcie korytarzy humanitarnych, to mojego głosu już nie otrzyma.

Rozpoczął się dzisiaj.

Islamskie i dżihadyjskie organizacje nawołują do ataków, ponieważ
męczeństwo w czasie najświętszego dla muzułmanów miesiąca, ma
podwójną wartość i kto umrze męczeńską śmiercią w tym miesiącu,
w niebie zostanie wynagrodzony podwójnie.

Większość muzułmanów pości w tym okresie, ograniczając jedzenie,
picie, palenie, seks i wiele innych czynności codziennego dnia od
świtu do zmierzchu.

Są też muzułmanie jednak, dla których Ramadan to miesiąc dżihadu
i męczęństwa.

Islamscy ekstremiści w 2016 roku na świecie zabili co najmniej 420
osób i zranili prawie 730. Okres ten został zaliczony do jednego z
najbardziej krwawych Ramadanów w nowożytnej historii.

Co słuzby angielskie robią? Nie poleciała ani jedna głowa!A dlaczego Theresa za nic nie odpowiada? Za nic pokory.

Mam nadzieję, że obie osierocone dziewczyny są wierzącymi w Boga chrześcijankami tj.katoliczkami.Bo tylko Bóg i wiara W Niego może najskuteczniej ukoić ten wielki ból po nagłej stracie obojga rodziców. A rodzicom niech Światłość Wiekuista świeci.

"chrzescijankami tj. katoliczkami"? Nie bądź prostakiem. Jest wiele wyznań chrześcijańskich. Akurat katolicy (papież, biskupi) chcą sprowadzania muzułmanów do Europy. To ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem, w którym "dobry pasterz dba o owce swoje".

Hillary Clinton ponosi odpowiedzialność za okrucieństwo Manchesteru:
https://theduran.com/hillary-c...

"PŁONĄ NIEMCY, PŁONIE FRANCJA- TAK SIE KOŃCZY TOLERANCJA !"

Wszystko relatywne, NIE WSZYSTKO OBEJMUJE TOLERANCJA ! Są wydarzenia KARYGODNE a priorii !

Mam córki w Luton, ogromny strach w mym sercu i wielkie współczucie dla was kochane.

Za ofiary tragicznie zmarłe w tym ataku terrorystycznym:

Wieczne spoczywanie racz dać im Panie a Światłość wiekuista niechai im śweci, Niech spoczywają w pokoju.

Niech Bóg ma ich w swej opiece.

najwięcej przestrzeni do żałoby gwarantują obywatele ub!

dobra POdzielic rowno : muzulmanie do swoich wyznaniowo i kulturowo chrzescijanie do Europy i PO zawodach

'Zawielką bramą '- śpi w smutku anioł.

a P.wicemarszałek Sejmu Kidawa-Błońska/PO/ mówi,że POdróżuje po całej Europie i czuje się bezpiecznie....

to szmatlawiec Super Exspres

Komentarz tygodnia Witolda Gadowskiego: Jak przywrócić Europie spokój? - O tym co zrobić, żeby zapobiec wydarzeniom podobnym do tych z Manchesteru, o festiwalu piosenki w Opolu, a także informacje o Magdalenie Żuk. https://youtu.be/rT3uxaOFwrc

Napiszcie lepiej o tym ' UCHODŻCY LUDOBÓJCU ' i rodzince alkaidy !!!

Jaka gazeta i o co chodzi !!!?

Chodzi o niemiecki Fakt

może gazetka bez napletka ?!

Prywatne zasoby? Najpierw się na facebooki, instagramy, twittery i kto wie co jeszcze nawrzuca zdjęć z tego co się robi, je, gdzie się jest, pracuje, co robią i gdzie są dzieci, jak wyglądają, kiedy mają urodziny, co lubią, itd, a potem się dziwią, że cały świat ogląda i kolportuje w razie takich wypadków.

Swoją prywatność trzeba szanować.

PS
Szkoda dzieci i rodziców.

tak to zrozumiałeś?
ja inaczej - nie odczytuję tego jako pretensje o powielenie tego co sami opublikowali a o jakieś inne fałszywe zresztą informacje które ktoś kolportuje - zapewne wyborcza albo lisweek (szkoda że nie napisano kto)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl