Ten jeden tytuł wiele mówi o prawdziwych intencjach gazety z Czerskiej

wyborcza.pl/printscreen

Jeszcze nie oficjalnie, jeszcze odpowiednie papiery nie zostały przesłane do Brukseli, ale sejmowe przemówienie pani premier nie zostawia wątpliwości: rząd PiS brzydzi się europejskimi wartościami, a każdy dzień uczestnictwa Polski w strukturach UE traktuje jako zagrożenie dla kraju - podaje serwis wyborcza.pl, okraszając swój materiał znamiennym tytułem „Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej”.

Gdy informacja o materiale portalu z Czerskiej pojawiła się i zaczęła być komentowana na Twitterze, można było uznać, iż jest to tzw. fake. Jednak sposób portal Agory naprawdę komentował dzisiejsze wystąpienie w Sejmie premier Beaty Szydło.

- Europo, powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci - mówiła szefowa polskiego rządu.

Jeżeli nie dostrzegacie tego, że dzisiaj zagrożenie terrorystyczne jest faktem, który każdego dnia może dotknąć każde państwo w Europie i uważacie, że Polska nie powinna się bronić, to idziecie ręka w rękę z tymi, którzy wymierzają tę broń przeciwko Europie, przeciwko nam wszystkim

- dodała Beata Szydło, zwracając się do opozycji.

Czytaj więcej: Wreszcie ktoś to powiedział: "Europo, obudź się, bo będziesz codziennie opłakiwała swoje dzieci"

Premier wygłosiła płomienne przemówienie, mając na myśli tragedię w Manchesterze, zamach terrorystyczny, w którym zginęło ponad 20 osób. Nie ma wątpliwości, że ataki terroru w Zachodniej Europie to jeden ze skutków polityki ściągania tam uchodźców, poprawności politycznej oraz multi-kulti.

Internauci natychmiast dostrzegli materiał „Wyborczej” autorstwa Michała Danielewskiego.

Oto niektóre tylko z komentarzy użytkowników Twittera:
Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Minister Kwieciński wskazał największe słabości państwa polskiego. "Nasz rząd skutecznie usuwa te bariery"

/ printscreen/Telewizja Republika

Mamy trzy największe słabości: sądownictwo, prowadzenie inwestycji i skomplikowany system podatkowy. Nasz rząd te bariery skutecznie usuwa - powiedział minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński w programie "Polityczna kawa" Tomasza Sakiewicza w Telewizji Republika. - Ja tu widzę swoje zadanie, aby w ramach rządu skoordynować wszystkie wysiłki naszej administracji - dodał.

Gościem Tomasza Sakiewicza w programie "Polityczna kawa" w Telewizji Republika był minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

Minister wymienił trzy największe słabości Polski. Są to sądownictwo, inwestycje i system podatkowy.

- Mamy trzy największe słabości: sądownictwo, prowadzenie inwestycji i skomplikowany system podatkowy. Nasz rząd te bariery skutecznie usuwa

- zaznaczył minister Kwieciński.

- Ja tu widzę swoje zadanie, aby w ramach rządu skoordynować wszystkie wysiłki naszej administracji, żeby sprawić, żeby otoczenie do prowadzenia inwestycji w naszym kraju było lepsze. To jest zadanie wielu resortów, ale ja będę starał się to skoordynować, również po to, by zapewnić właściwe instrumenty do finansowania inwestycji i publicznych i prywatnych - dodał.

Minister zauważył, że Polska jest w Europie liderem w ilości projektów inwestycji, które są realizowane.

Na pytanie o to jakie ministerstwo ma instrumenty do realizacji tych inwestycji minister Kwieciński odpowiedział, że oprócz właściwych ustaw, funduszy unijnych są również ważne instytucje takie jak Polski Fundusz Rozwoju.

Minister zapewnił również, że rząd "z dużą swobodą" osiągnie założony plan rozwoju PKB.

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl