niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Kolejny eurokrata grozi Polsce, Węgrom i Austrii. Tym razem szef europarlamentu

Dodano: 19.05.2017 [23:53]
Kolejny eurokrata grozi Polsce, Węgrom i Austrii. Tym razem szef europarlamentu - niezalezna.pl
foto: bykst (pixabay)
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani uważa, że wobec krajów, które nie przyjmują uchodźców, należy wszcząć procedurę naruszenia prawa UE. Opinię tę wyraził w wywiadzie dla liberalnego dziennika "Corriere della Sera".

Komisja Europejska zagroziła we wtorek rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli Polska, Węgry i Austria do czerwca nie przystąpią do relokacji uchodźców, zgodnie z unijnym planem. W czwartek Parlament Europejski wezwał państwa członkowskie Unii do wywiązania się ze zobowiązań w sprawie relokacji.

W wywiadzie opublikowanym w piątek wieczorem na stronie internetowej włoskiej gazety Antonio Tajani odnosząc się do tej rezolucji oświadczył: "Została przegłosowana przewagą ponad dwóch trzecich głosów. To bardzo szeroka większość. To sygnał, którym zachęcamy także Komisję Europejską, aby zrobiła to, co jest jej obowiązkiem: by otworzyła procedurę naruszenia prawa wobec tych krajów, które nie respektują porozumienia" o relokacji.

Na uwagę dziennikarza mediolańskiej gazety, że w krajach dawnego bloku wschodniego wyrażane są opinie, iż to doświadczenia z czasów komunizmu sprawiają, że ich obywatele nie są gotowi otworzyć się na migrantów ubiegających się o azyl, Tajani zareagował mówiąc:

"A co to ma z tym wspólnego? Mówimy o relokacji kilku tysięcy osób. Uchodźców, a nie imigrantów, którzy we Włoszech i Grecji zostali już skontrolowani".


"To nie są miliony obywateli. Byliśmy solidarni z krajami Wschodu, które wyszły spod komunistycznej dyktatury. Teraz my oczekujemy solidarności" - powiedział Tajani.

Zapytany o to, czy w reakcji na wszczęcie procedury naruszenia prawa, nie spodziewa się następstw politycznych, szef PE oznajmił:

"Będą, ale reguły są regułami".


I zagroził: "Jeśli ktoś bierze fundusze strukturalne, musi respektować wspólne decyzje".
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Znają się na solidarności jak ślepy na kolorach. Byli solidarni już z nami na konferencji Jałtańskiej. Nie zapominajcie kochani. Solidarność w ich wydaniu polega na tym "Wiem, że cierpicie i jesteście naprawdę ok ale już sp****jcie!" A za sojuza to nakładali na nas embarga gospodarcze. Wiec nie wiem gdzie ta solidarność?

Kolejny pokemon z PE rzucony do walki. Już kilku naliczyłem. Schulze i Timmermansy i tego belga co nie jestem w stanie wymówić jego nazwiska - ten co straszyć można nim dzieci. Ciekawe jakie to jeszcze pokemony im zostały?

[...] zadnych arabow won !!!

[Patrz: Regulamin. JJC]

A miało być tak pięknie, bierzemy hordy nie licząc co i jak, a gdy się przeleje to wciskamy innym. U nas banda ryżego już nawet ochoczo zadeklarowała "stać nas na każdą ilość". A tu klops, bo Polacy to nie są durnie, którym zlasowano mózgi lewacką propagandą i wreszcie pogonili cwaniaczków, którzy zamierzali się bawić w filantropów na koszt społeczeństwa. Obecnej władzy wypada tylko życzyć niepoddawania się temu haniebnemu dyktatowi brukselskich marionetek.

A co by sie stalo gdyby dzialalnosc Europejskiego Banku Centralnego byla potwiedzona przez Europejski Trybunal Sprawiedliwosci jako niewazna lub nielegalna?

Tojani ? - a kto nas rozszabrował po odzyskaniu "niepodległości" ?

Europa przyjmując inne kraje do wspólnoty część pieniędzy pochodzących ze składek przeznaczyła na dostosowanie naszej infrastruktury i innych dziedzin życia do poziomu w krajach zachodnich. Dostosować choćby po to by turysta z Niemiec czy Włoch mógł zwiedzać sobie nasze rezerwaty jadąc pięknymi drogami. Nie było mowy, że te pieniądze jak teraz próbuje się przeinaczać przeznaczone są na utrzymanie arabskiej dziczy, która to miałaby zostać u nas na wieki, wieków amen. Zostać także wtedy kiedy poza płaceniem składek do unii nie będziemy już nic otrzymywać.
A składki będą coraz wyższe bo i potrzeby ogromne, wiele kasy trzeba będzie na karmienie, na budowę mieszkań, meczetów dla przodującego narodu w Europie. Tym „narodem” będą muzułmanie. My staniemy się ich siłą roboczą, pracującą dłużej i dłużej, coraz dłużej bo ktoś musi całe te armie nierobów utrzymywać i dbać o wysoki poziom życia tej dziczy. W końcu im się przecież należy.
Uważam, że jedynym wyjściem, jest podziękować tej tzw. Unii Europejskiej i iść swoją drogą. Może nieco mniej bogato ale za to bezpiecznie, mając przed sobą jasną przyszłość naszą, naszych dzieci i wnuków.

Ty w to wierzysz, że UE nam coś dała, albo miała dać ?
Transfer jest jak za ZSRR tylko w jedną stronę. Obecnie z Polski do UE, a dokładnie do Niemiec. Dla UE jesteśmy wyłącznie dojną krową surowcową i tanią siłą roboczą i nikt w UE nie zamierza tego zmieniać co widać, słychać i czuć.

Już dawno mówię, rzucić ten burdel - może będzie nieco biedniej ale będziemy na swoim i nikt nie będzie nam wciskał nierobów, deprawował młodzieży i zabierał naszych pieniędzy.

Co to znaczy będzie biedniej? - pieniądze jakie dostaje Polska są z naszych podatków. Wyobraźmy sobie, że naszymi pieniędzmi i portfelem zarządza np.sąsiad, konkubent i dyktuje nam co mamy z nimi robić -jeszcze dostaje z naszych pieniędzy wysokie wynagrodzenie!!!!!

Nieco biedniej ????
W ciągu 5-10 lat stalibyśmy się najbogatszym krajem Europy.
Jedyny warunek to wsadzenie na dożywocie wszystkich szpicli sowieckich i szwabskich i doktryna - Niemcy i Rosja śmiertelne zagrożenie i wróg nr 1.

Polska, Węgry i Austria i powinny natychmiast postawić ultimatum i wystąpić z wnioskiem, że żądają 100 mld euro "funduszy strukturalnych" na zbudowanie struktury dla uchodźców i struktury obronnej dla własnych obywateli. Polska zaś zażądać trzy razy tyle jako kraj, który wszedł do Unii później i dopiero teraz zaczął dekomunisować i deubekizować swój ustrój. Jak Unia tego nie uzna, wystąpić do Trybunału Europejskiego z dobrym uzasadnieniem i obliczeniem kosztów.

Dobra, niech niemcy oddadzą nam 1 biliion dolarów w złocie, wszelkie obrazy i dzieła sztuki, które ukradli i ciągle mają w muzeach. Niech poprawią nord stream, żeby szedł przez Polskę, niech załatwią rynek zbytu na towary, na które zrobiła nam embargo Rosja, przywrócą nam nasz przemysł, który za pomocą swoich agentów zniszczyli to wtedy my, w imię solidarności, przyjmiemy pierwszą transzę wykształconych uchodźców, którzy podpiszą zobowiązanie, że rzucą islam i nauczą się naszej kultury i naszej wiary i będą żyć zgodnie z nimi. Za kradzież lizaka w sklepie ekstradycja i będie git.

UWAGA!!! Lewacka hołota eurokołchoźniana chce nas wyrżnąć rękami arabów - zbrodniarzy islamskich!!! Ta czerwona swołocz chce do Polski wprowadzić zamęt i przemoc, żeby Polaków wziąć za twarz! A być może nawet użyć precedensu do praktycznego użycia zbrodniczej ustawy komunistów nr 1066, która do tej pory funkcjonuje?!!! Nie dajmy się! Nie możemy dawać się ciągle okłamywać bolszewikom i ich diabelskiej ideologii komunistycznej!!! Wybraliśmy Rząd, który jest pierwszym dbającym przede wszystkim o interesy Polaków w ich własnym domu! Che przywrócić Polakom ich własną Ojczyznę!!! Nie możemy zmarnować tej szansy!!! Musimy popierać Swój Rząd na przekór zdrajcom i złodziejom, którzy rozkradali Polskę i eksterminowali Polaków!!! Jak wielka była skala ich zbrodni przekonujemy się codziennie z kolejnych informacji o skandalach, korupcji i kradzieżach na wielką skalę - WSZĘDZIE!!! Bolszewicka opozycja okłamuje nas i bredzi o "okradaniu społeczeństwa: np. za pomocą rządowych programów socjalnych, na które rzekomo nie ma pieniędzy!!! To bzdura!!! Wystarczy tylko powsadzać złodziei do więzień (bez prawa na przedterminowe zwolnienie i amnestię), odebrać im ukradzione mienie i zakończyć ten złodziejski proceder!!! I pieniądze się znajdą!!! To daje obraz rzeczywistej wielkości zbrodni komunistycznej hunty gajowego, ryżego, kretyna rysia, paligłupa i tego idioty grzesia z uśmieszkiem debila ze Schetina oraz ich kumpli!!! O kopaczce, która nawalona prawie wlazła w płot na lotnisku w Berlinie, pomimo tego, że miała dobrze oznaczoną drogę czerwonym chodnikiem, to szkoda mówić! Taką mieliśmy niestety premier!! Zgroza!!! O skrajnie niskim poziomie intelektualnym tych łajdaków świadczy ich kłamliwa propaganda, że Polacy nie potrafią zarobić na siebie!!! To ich bolszewickie kłamstwo!!! Oprócz tego trzeba odblokować społeczną inicjatywę ekonomiczną i potencjał drzemiący w Polakach, których poprzednie rządy spadkobierców zbrodniarzy komunistycznych zmusiły do emigracji zarobkowej z ich własnej Ojczyzny, żeby w kraju nie przeszkadzali władzy kraść!!! Nie możemy pozwolić, żeby po raz kolejny ziściły się słowa Poety: -"miałeś chamie złoty róg ...".

Nie zapominaj kto podpisał bezprawnie Traktat Lizboński, który błyskawicznie zmienił Europę ojczyzn w jeden wielki kołchoz. Bezprawnie, bo bez referendum.

referendum ? wtedy każdy chciał na zachód bo był normalny

Ich solidarność polegała na tym , że często przysyłali nam odpadki i w ten sposób zaoszczędzali na kosztach utylizacji tych odpadków - u siebie .( przeterminowana żywność , leki , odzież , sprzęt.)

Wypominanie Polakom , dobrodziejstw jakich rzekomo mieli doznać , a których naprawdę nie było jest pospolitym chamstwem, Te zafajdane fundusze są tak pomyślane ,że w 80% wracają z powrotem np. do Niemiec

Uważam,że jedynym sposobem na zatrzymanie tych napaści na nasze kraje jest wspólna deklaracja,że w razie dalszych nacisków, gróźb, szantażu, prześladowania cały kwartet państw plus inne nie chcące terroryzmu u siebie opuszczamy pieprzoną unię bez żadnych zobowiązań, ukłonów, układów czy pertraktacji.
Posłuchaj makaroniarzu , a kto wam karze wypływą muslinom naprzeciw zabierać na statki i zwozić do siebie? Sami sie ugotujcie z tą islamska chołotą chcecie brac jako gości jak brzydota niemra merkel wiec bierzcie ale nie wrzucajcie nam szamba do czystych mieszkań NA TO NIE MA I NIE BĘDZIE ZGODY!FASZYSTOWSCY POMAGIERZY HITLERA. Kto was wyzwalał z obieć Hitlera i pojebańca-psychopaty Musoliniego? no kto pajacu POLSCY ŻOŁNIERZE, to wy musicie nam byc dozgonnie wdzieczni za wyzwolenie. Teraz w nagrodę ta makarońarska świnia straszy konsekwencjami ,z e nie chcemy miec szamba u siebie jak oni maja nie tylko z arabusami le z własną MAFOIA COSANOSTRA. WAL SIE MAKARON

Byli solidarni z krajami Wschodu, które wyszły spod komunistycznej dyktatury? Nieprawda. W latach 90-tych Niemcy nie dawali Polakom pozwoleń na pracę. W latach 90-tych 99% Polaków pracowało w Niemczech nielegalnie, po 20 godzin na dobę, za 5 marek. Taka jest prawda.

Z Węgrami kontakty? - zawsze i wszędzie i pod każdym względem, ale nie z austriakami brudasami. Już czują nóz na gardle to do Polski lgną, a jeszcze nie tak dawno sponsorowali antypolskie radjo fro w którym o austrii zawsze tylko superlatywy mówiono, a Polskę szkalowano jak się tylko dało.
AUSTRIO! - PRECZ! PRZEPADNIJ! BO NICZYM SIĘ OD NIEMCA NIE RÓŻNISZ I MY O TYM WIEMY.

Zabierajcie te swoją pseudo dobroczynność i od... się od Polski pachołki Wielkiego Wschodu. Polska to nie jest popychadło, tylko państwo o historii tak długiej jak Niemcy, z najstarszą w Europie konstytucją, z wielowiekowymi, starszymi niż na zachodzie tradycjami demokratycznymi i doświadczeniami wielokulturowości o jakiej większość tych fartuszkowych dziadyg nie ma pojęcia. A za tym idzie mądrość, która mówi - nikt nie będzie urządzał nam kraju według własnego chorego widzi mi się. Dodatkowo już skompromitowanego do cna, co może zobaczyć każdy z nas wyjeżdżając na chwilę do państw upadłych, z których pochodzą te żałosne jewropejskie szczekaczki.

Ciekawe czy Ci koczujący na ulicach Mediolanu, których widziałem w 2015 zostali skontrolowani? Bzdury. Wpuścili i teraz chcą się ich pozbyć w innych krajach Europy.

Z tego co obserwuję, większość nielegalnie przybyłych do Europy osób jest z krajów gdzie nie toczy się żadna wojna. Jest też prawdopodobne, że kraje te przewietrzyły swoje więzienia, co tłumaczy dlaczego nie chcą ich z powrotem i dlaczego ludzie ci popełniają tyle przestępstw. Tacy to uchodźcy z więzień.

Czas zrobić referendum w sprawie opuszczenia Polski z uniji jewropejskiej i w ramach tego żądać reparacji wojennych od burdelmamy merkel.

Chyba czas podnieść na forum unijnym kwestię naruszenia prawa unijnego przez te kraje, które wpuszczają w granice UE migrantów. Lub ich zapraszają.

A p. Tajani miał być taki fajny, to bo umiarkowany i umiejący słuchać. A tu proszę, gęga jak reszta.

najbardziej solidarni byli w 39tym gdy wystawili Polske na pierwszy strzał, 45tym oddali nas stalinowi a w 90tym rozkradli nas na prywatyzacji. Odnosnie tego pana Tajani to przypominam ze włochy tez były faszystowskie

Wytrzymac! Zadnych imigrantow/uchodzcow to sie Polsce jak by nie liczyl i tak oplaci.
1,Nie bedzemy musieli ich utrzmywac .Jako pracownikow to nie mozna na to liczyc bo w wiekszosci nie umieja pisac i czytac nawet po arabsku a pzyzwyczajeni sa do handelku kobiety to juz tylko w domu i produkuja na peczki bachory juz jako nastoletnie wychodza za maz i chodza po tem ciagle w ciazy.
2.Polska bedzie konkurencyjniejsza dla fim i koncernow.To nie przypadek ,ze Wirpool przenosi sie z francji do Polski,przyjda i nastepni.
3.Decyzja o nieprzyjmowaniu odetnie mozliwosc nastpnych szykan jak wymog laczenia rodzin i innych pomyslow .
4.Ewentualne kary jezeli wogule przejda uderza tez w unie przez mniejszy import Polski.Tutaj rola rzadu aby ten mniejszy import dotyczyl unii a zwlaszcza niemiec i francji a kupic mozna np w chinach czy usa.

Ale będziemy musieli przygotować się na przyjęcie emigrantów z krajów zachodnich, tych którym wielokulturowość wyjdzie bokiem i zapragną żyć w kraju wolnym od tego lewackiego szaleństwa. W sumie może wyjść to nam na plus, bo pozyskamy wielu wartościowych (wykształconych, trzeźwo myślących) ludzi, którzy swoim doświadczeniem zawodowym wzbogacą naszą gospodarkę.

Ten artykuł dedykuję PO paprańcom z PO.
Polityka multi kulti lewactwa za pieniądze Sorosa doprowadzi do wojny domowej w Europie.
http://ram.neon24.pl/post/1383...
W tej polityce 5 krajom przeszkadzał Prezydent RP Lech Kaczyński.
https://www.youtube.com/watch?...
Popieram rząd Beaty Szydło.
Uwaga na ugrupowania typu,,bezpartyjni samorządowcy,,
To może być powtórka z 2014 r.
Chodzi o wyeliminowanie PIS z samorządów i Sejmikow.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl