niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

PiS wyrzuca z pracy "miliony osób"? Kuriozalna wypowiedź aktora

Dodano: 19.05.2017 [23:43]
PiS wyrzuca z pracy "miliony osób"? Kuriozalna wypowiedź aktora - niezalezna.pl
foto: Superstacja
Piotr Zelt - aktor znany m.in. z "13 Posterunku", jak i z udziału w tak ambitnych programach jak "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Taniec z gwiazdami" - po raz kolejny dał upust swojej antypisowskiej pasji. Tym razem się jednak nie ograniczał: stwierdził, że przez PiS wyrzucane są "miliony" osób!

Zelt był gościem w programie Elizy Michalik. Dziennikarka stwierdziła, że PiS "czyści z ludzi PO-PSL - albo tych, których uważa za ludzi PO-PSL - na niespotykaną dotąd skalę".

Odpowiedź aktora była zdumiewająca. Powiedział on: 

"to jest przerażające, to są tysiące, setki tysięcy, być może miliony w skali kraju. Być może nikt tego nie policzył".
 


Jak na te wyliczenia aktora zareagowali komentatorzy na Twitterze? Nie mieli litości:

 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czy może ktoś przybliżyć życiorys tego niby "aktora"??? Jestem zwolennikiem kultury, lubię dobre Polskie filmy, popatrzeć na teatr, ale tego Pana jeszcze nie widziałem.Może to taka super indywidualność że "gra" tylko za granicami kraju?

Zelt , ogarnij się , nie dość że jesteś cienkim aktorem to w dodatku coś ci się poprzestawiało w tej śmiesznej główce

Ha ha ha!
Nadzwyczajna kasta wybrańców, elit lewacko - kosmopolitycznych środowisk, narzuca kłamliwą narrację wygodną dla tychże.
Zmanierowane i ogłupiałe żądzą pieniądza i władzy osobniki!
A nawet gdyby tak było, to pytam, czy te warchoły mają immunitet, żeby do śmierci tkwić przy korycie???
Bezczelność i chamstwo tych karierowiczów, przechodzi już wszelkie pojęcie.
Banda nienażartych, służalczych pawianów. Ot, co!

Beznadziejny aktor, a matematyk jeszcze gorszy, no bo jak zwalniają miliony to w jak to możliwe, że spada bezrobocie.

Noooooo przerażające,straszne,ohydne,kradli setkami tysięcy, milionami,setkami milionów, a teraz do ciupy,czy
to jest sprawiedliwe ????
A tak między nami Panie Zelt co tam słychać w POczekalni???

uczciwego szumowina nie lubi przyzwyczajeni do kretactwa po prostu to ich boli

Jaki artysta taka i wyPOwiedź. Na dłuższy komentarz nie zasługuje.

Zelt, nie znam tego miszcza intelektu, bo i po co?

No cóż szkoda, że PIS właśnie tak nie postępuje. Cackają się z tymi wszystkimi celebrytami, kastami jak przsłowiowa matka z łobuzem.

Kretino-debilo tak majo. To jest taki aktor bez zawodu, a na świecznik ciśnie jak ćma na żyrandol

tyPOwy mięśniak, może nadawałby się do Pruszkowa lub Wołomina jako cieć mafijny

Czymu nie posłuchasz brunka i nie wyjedziesz, będzie chociaz więcej świeżego powietrza w Polsce

Na świecie jest wiele gatunków stworzeń. To stworzenie"aktor" II sortu
który wabi się "Piotruś" nigdy nie stanie się człowiekiem choćby nie wiem jak o to zabiegał. Największym sukcesem była rola Małpy w 13 POsterunku i z tej roli nigdy już nie wyszedł.

Popatrzcie na twarz tego aktora..... pustka w czerepie...... bez zdziwień...

W 13. posterunku grał po prostu siebie.

Druga jego zyciowa rola to ciągnięcie walizki w "Ojcu Mateuszu".Chce zaistnieć,bo Kijowski porozdzielał już role uliczne to udziela wywiadu takim samym "mądrym"celebrytom.

Ubywatelu Zelt, jakoś nie przypominam sobie, żebyś wyrywał sobie włosy kiedy z pracy wywalano miliony zwykłych ludzi pod wpływem grabieżczej wyprzedaży fabryk i likwidacji przemysłu za czasów Balcerowicza, Lewandowskiego i tym POdobnych "rządzących" z KLD (potem PO), UW, SLD, PSL. Nie protestowałeś kiedy szaleli "prywatyzatorzy" kamienic w Warszawie i innych miastach wywalając tysiące ludzi na bruk, a sami zarabiając dziesiątki milionów (w sumie idzie to w miliardy dla tych złodziei!)! Dziś jesteś po stronie wajdaków, którzy krzywdzili naprawdę i siejecie ze złodziejką cudzych tekstów propagandowe kłamstwa dla ubecji i ich .Nowociasnych POtomków.

Nie bez przyczyny aktorów nazywano dawniej komediantami! Potwierdza się to obecnie. Mamy kilkunastu takich , co to ani słuchać, ani oglądać nie warto! A jak ktoś ma w swoim "dorobku" same durne role, to czym może zabłysnąć? Tylko własną głupotą!

Czyli w kraju pracowali członkowie PO/PSL i ich rodziny a reszta była zmuszana do emigracji zarobkowej...a że teraz role się odwracają to chyba normalne?..idąc jego tropem....ale powaznie to każdy pracodawca uczciwy chce też takich pracownikow do realizacji celow...

Panie " aktor".
Pan wg starszych określeń jest komediantem i jako taki,moim zdaniem, nie powinien wypowiadać się nigdy w sprawach politycznych, bowiem każda wypowiedż jest w odczuciu odbiorcy: niewiarygodna,sztuczna, umowna, wręcz śmieszna.Komedianci zawsze zachowują się tak ,by zwrócić na siebie uwagę, bo z tego żyją.Wszyscy komedianci zawsze grają, nawet w prywatnym życiu. A co do tych milionów ,to zwolenników PO/PSL jest jedynie kilkadziesiąt tysięcy bardzo krzykliwych i rozpaczliwie miotających się za utraconymi konfiturami i zagłuszającymi dążenia społeczeństwa w dojściu do prawdy o masowej grabieży w czasie sprawowania tamtej władzy.Komedianci tylko w komediach i wystarczy aż nadto !

widocznie Zelt nie ma robot i przylizuje się co do niektórych

Na głupiej pale włosy nie rosną !

Ten osobnik jest na POziomie POlicjanta z "13 POsterunku". Rozmawia z funkcjonariuszami mainstreamu typu Michalik, bo swój do swego ciągnie.

Kolejny komediant potwierdza, że tylko wyuczonym tekstem innego autora powinni wypowiadać się publicznie. Próba wypowiedzi z własnej głowy, czyli z niczego obnaża możliwości intelektualne większości komediantów.

Wygląda na to, że ten jełop nie wie ile zer ma milion, nie wie ilu jest ogółem urzędników w kraju, których ewentualnie można zwolnić, ile jest członków w partii PiS itd.. Generalnie głąb ze wszystkiego. Żenujące. Zastanawia mnie tylko, skąd wie ile chciałby zarobić ... sory, dostać dotacji do swojego rozumu.

po co cytujecie takiego debila???

U nas w gminie i powiecie jest tylko jeden kierunek czyszczenia (umysłów). Z góry. Zarówno redaktorzy lokalnych pism, wszelkiej maści urzędnicy na świeczniku zupełnie oficjalnie podważają poczynania rządu. Robią to pozostając w stosunku pracy z tymi, których publicznie besztają i robią to często w pracy! Listy otwarte burmistrzów, starostów, spędy wszelkiej maści OPortunistów (nie tylko KODu). Jadą na Żołnierzy Wyklętych, rodziców co to chcą likwidacji gimnazjów i cały PiS pod hasłem Superstacji: "możesz być prostakiem POlitykiem byle nie katolikiem".

Dotychczas myślałem, że scenariusz podetkany Zeltowi kreuje go na idiotę, jakich przecież pełno w każdym zawodzie. Dziś wiem, że dzięki scenariuszowi, Zelt zagrał swoją rolę życia, wypadł tam mądrze, nawet jak na policjanta, którego grał. Całe szczęście, że nikt nie pozwolił mu mówić własnymi słowami. To byłoby poniżające zarówno dla Zelta, jak i dla widza.

To racja po wyborach samorządowych wyczyści kliki samorządowe , znowu tysiące na bruku , i nastepne tysiące tych co zyli z tych klik , pytam jak żyć bedzie ? jak zyc ?

Był czas, kiedy Tusk i po-psl czyścili stanowiska pracy z ludzi przychylnych PiS-owi! Wtedy nikt nie wrzeszczał,że dziennikarze i urzędnicy tracą pracę. Tusk obsadzał stanowiska swoimi. Za czasów swojego premierowania stworzył 100 tysięcy stanowisk, które obsadził kumplami i rodziną kumpli! W ten sposób stworzył całą armię ludzi , swoich wiernych wyborców! Ci ludzie muszą odejść ze stanowisk, to jest przekupna klika!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl