niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Kiedy kolejny mord?

Dodano: 19.05.2017 [15:00]
Kiedy kolejny mord? - niezalezna.pl
foto: GP
Dorobiliśmy się własnych tituszek. Wiecie Państwo, o czym mówię? Podczas Majdanu na Ukrainie Janukowycz wynajmował prymitywne dresiarstwo, które, zgrupowane w bandach, zakłócało wiece jego przeciwników, posuwając się nieraz do skrajnej przemocy.

Gdy Janukowycza obalono, bandy dresiarstwa nadal działały, byle tylko obrzydzić ludziom nową władzę. Nasze tituszki to oczywiście Obywatele RP – tzn. teraz tak się określają; jak jeszcze PO rządziło, wtedy nazywali się Ruchem Palikota. Dość to wszystko podobne. Żeby zobaczyć, że są to na serio tituszki, wystarczyło obejrzeć kilka dni temu materiał TVP Info – wyzywanie od najgorszych reporterów chcących im zadać pytania, zachwyt nad śmiercią ludzi (wybaczcie, muszę przytoczyć ten obrzydliwy tekst: „Kaczyński rozciapciany w błocie to coś fantastycznego”), można długo wymieniać. Stało się też coś gorszego – fizyczna przemoc. Obywatele RP wmieszali się w tłum i jeden z ich sympatyków uderzył w twarz bohatera opozycji – Adama Borowskiego. Dziś Tituszki RP odcinają się od tego incydentu, ale warto przypomnieć, że po tym, jak policja zabrała na komendę mężczyznę, który uderzył Borowskiego, Obywatele ruszyli pod komisariat, by go bronić. Ale prymitywne, opłacane lub nie dresiarstwo było, jest i będzie w każdej społeczności. Gorzej z tymi, którzy je akceptują. W geście solidarności z Obywatelami RP posłowie PO przynieśli to Sejmu ich symbol – białe róże (skądinąd jak można tak profanować ten piękny kwiat?). A słuchając ich wypowiedzi, można było wyciągnąć jeden wniosek: nic się nie stało, nie ma się co czepiać, a wszystko to wina Kaczyńskiego. Chyba najbardziej zabawny był Rzepliński paradujący z białą różą w marynarce. Przyznaję, to prezes TK godny ludzi atakujących fizycznie bohaterów. Tylko że tego typu zachowanie ze strony opozycji to sugestia do dalszej eskalacji. Dziś kogoś uderzono, co będzie jutro? Pamiętamy przecież wszyscy śp. Marka Rosiaka…

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zeby Roza dobrze rosla POtrzeba dac jej Gnojuoni noszom roze bo on ciagnie Gnuj RP TO GNUJ

Kazda władza, która pozwala swym przeciwnikom politycznym zagospodarowac dresiarstwo a'la tituszka, jest naznaczona defektem. Władza, która ma faktyczna władzę do tego po prostu nie dopuszcza, a skoro dopuszcza, to ma defekt niepelnosci wladzy. Jest to przykre ale normalni ludzie lubią władzę która ma prawdziwą wladzę, a nie z defektem. I jest to prawda uniwersalna, obecna juz na etapie malpy czlekokształtnej.

Wszystko to jest przygotowywaniem gruntu pod "Smoleńsk2". Znów "Prezydent/Premier/Prezes gdzieś poleci i wszystko się zmieni".

I bardzo proszę nie nazywać tych bandytów Obywatelami RP, bo mnie - również obywatlekę to obraża. Tituszki zaś brzmią za słodko. UBywatele UB.

Na koniec: dresiarze tak skandalicznie się nie zachowują, kibole też nie. Tamci to bestie. Gdyby wróciły czasy powojenne z przyjemnością wyrywaliby nam paznokcie i strzelali w tył głowy.

Targowica zrobi wszystko zeby,obalic Rzady Pisu i Jaroslawa Kaczynskiego=Trzeba byc gotowym na mord Prezesa i Kaczynskiego i Antoniego Macierewicza=Jeszcze nie jest zapozno na obrobe wolnej Polski.Wiele moich postow moderator nie puszcza.

Czy Autor pamięta Graczaka, którego razem z ekipą uczestnicy Marszu Niepodległości obrzucili petardami, bo myśleli że to TVN24?

Oczywiście, w sprawie morderstwa śp. posła Rosiaka, nie ma żadnej symetrii między PiS i PO, i miejmy nadzieję, że nie będzie. Ale w każdej innej sprawie, ta symetria jest ewidentna.

Wiem, że trollowanie i mącenie jest twoją specjalnością. Ale dla innych, którzy mają szansę nie stać się pożytecznymi idiotami należy przypomnieć, że do "walenia dechą" wzywał wasz były "prezydent" Komorowski, któremu również sprawiał satysfakcję widok motłochu szczującego posłankę PiSu, 66-letnią kobietę. (naszego Prezydenta, Lecha Kaczyńskiego na to nie było stać). To nie nasi Bohaterowie Andrzej Gwiazda, czy Krzysztof Wyszkowski straszyli: "będziecie wyskakiwać przez okno", tylko wasz esbecki "bohater" Bolek Wałęsa. To nie Wipler (kiedy był w PiSie) chciał obdzierać ze skóry Tuska, lecz Palikot (kiedy był w PO) Jarosława Kaczyńskiego. To nie Brudziński z PiSu lecz Niesiołowski z PO tak mówił swego czasu o ludziach: "Chorzy na AIDS to przede wszystkim zboczeńcy i narkomani. Oni na ogół sami sobie są winni".

Można tak godzinami wymieniać przykłady knajactwa, rynsztokowej subkultury i chamstwa płynącego z otworów gębowych prawdziwych europejczyków Platformy Obywatelskiej. Symetrię widzi każdy ślepo-zezowaty.

@ Autor

Pan niech weźmie sobie wreszcie do serca nauczanie w tej kwestii J. Kaczyńskiego, prezydenta A. Dudy i premier B. Szydło. Wszyscy oni od dawna mówią że "trzeba odbudować wspólnotę" i "zasypać podziały", a Pan tu jątrzy i kracze! Niech Pan, zgodnie z w/w naukami, założy wór pokutny ze znaczkiem KOD-u i napisze jakiś niekonfrontacyjny tekst jednoczący nasz cały naród, np. o tytule "Wszyscy Polacy to jedna rodzina - Kaczyński, Tusk, Hartmann, Szydło i Schetyna".
Acha, a Macierewicza, koniecznie, niech Pan opisze jako balast wizerunkowy!!!

Dowcipne, treściwe i bardzo prawdziwe.

Jeśli chodzi o białe róże - polecam Państwu znakomity (jak zawsze) tekst Bohdana Urbankowskiego +++> http://niezalezna.pl/98926-fas...
-------
cytat z tego tekstu :
"...Biała Róża, pisana dużymi literami, to symbol czytelny i święty dla każdego Niemca. To godło i nazwa organizacji Weiße Rose działającej w Niemczech Hitlera. Zorganizowało ją w czerwcu 1942 r. pięcioro studentów z Monachium..."
[...]
"...nieliczni zdają sobie sprawę, że święty dla Niemców symbol Białej Róży nie tylko jest wykorzystywany do walki z demokratycznie wybranym rządem RP, ale że jest po prostu do Niemców adresowany..."

Nie odmawiając prawa. Niemcy to niech wezmą sobie za symbol Oświęcim. Dopóki polskie ziemie miały być wyczyszczone na przestrzeń życiową dla Niemców z bydła polskiego to popierali Hitlera. Raptem wszyscy byli przeciw . I ta Matka co syna w mundurze SS powiesiła w centralnym miejscu jadalni.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl