niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Imigranci znów szturmują granice Europy. W Brukseli o nowym prawie azylowym

Dodano: 19.05.2017 [14:44]
Imigranci znów szturmują granice Europy. W Brukseli o nowym prawie azylowym - niezalezna.pl
foto: Ggia; creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
Wczoraj w Brukseli odbył się szczyt ministrów spraw wewnętrznych krajów UE poświęcony wypracowaniu rozwiązań zapewniających zastopowanie kryzysu imigracyjnego w Europie. – Mechanizm stałej relokacji imigrantów nie rozwiąże problemu. Rozsądne działanie to uszczelnienie zewnętrznych granic UE – przyznał szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex) poinformowała w środę, że tylko w ubiegłym miesiącu do Włoch dostało się prawie 13 tys. imigrantów, czyli o prawie 20 proc. więcej niż w marcu. Ogółem w tym roku na Półwysep Apeniński przedostało się 37 tys. nielegalnych przybyszów, głównie z Afryki. Frontex zwraca uwagę, że większość z nich to osoby szukające lepszych warunków życia, gdyż pochodzą z takich państw, jak Nigeria czy Wybrzeże Kości Słoniowej.

Drugim z krajów, który ma coraz większe problemy z imigracją, jest 5,5-milionowa Finlandia. Centralny Urząd Statystyczny w Helsinkach podał wczoraj, że tylko w ub.r. przedostało się do tego kraju prawie 35 tys. osób, czyli o 20 proc. więcej niż w analogicznym okresie sprzed roku. Z tej grupy blisko 28 tys. osób to imigranci.

Więcej w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie".
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jacy emigranci zarobkowi????? Emigranci SOCJALNI!!! Zabierzmy w niemczech i innych krajach socjale i juz ich nie ma!
Tym typom sie nie chce pracowac! jada tylko po darmowa kase glupich europejczykow i nastepnie po przejecie i zniszczenie ich krajow!
Niestety Polski nic nie uchroni! CZy przyjmiemy czy nie - po roku bambo dostaje obywatelstwo niemieckie i juz jest w Polsce
Poinformujcie sie ile meczetow w polsce powstaje - ale nikt o tym nie mowi glosno! NIESTETY!

Odesłać ich prosto do prywatnego domu frau Merkel.

albo do Jandy i Stuhra.

Panie Błaszczak, przestań pan lać wodę na młyn europejskiej jednej armii i jednej policji, czyli niemieckiej. Nic nie trzeba uszczelniać i w niczym nie trzeba grzebać. Trzeba tylko skutecznie wyłapywać przestępców, popełniających przestępstwo wielokrotnego przekraczania granic bez zezwoleń, a potem obciążać kosztami operacji tak jak obciążacie przeciętnego Polaka, który zgłosi fałszywy alarm. Dociera?

Jak takie kozie dziecię zobaczy sumę z kilkoma zerami, to samo zwieje w busz i będzie po problemie. Wystawiać rachunki na odciski palców i na skan tęczówki, a nie się babrać w jakichś papierkach, dla jaj zwanych dowodami osobistymi, którymi te indywidua nawet nie podcierają się w krzakach, więc do niczego im nie są potrzebne.

Powtórzę jeszcze raz. Zacznijcie stosować prawo wobec wszystkich przestępców granicznych, a nie tylko wobec Polaków za-niemanie-świateł, kapewu?

23 ! Jakie kary??? CO ty piszesz! Oni przeciez grosza przy d... nie maja, odeslac ich nie wolno wiec im nic nie zrobia!
Oni o tym wiedza i maja nas w 4 literach - odeslac ich nie odesla, bo poprawnosc polityczna nie pozwoli, z glodu nie umra , bo my im wszystko zapewnimy - tak tak Europejczyk to istota na wyginieciu - zrobili z nas niewolnikow, dali smartfony i gry i juz nikogo nic nie interesuje co sie dookola dzieje!
Jest za dobrze dlatego towarzystwo zglupialo i zostanie wyparte przez jeszcze glupszych - no wlasciwie madrzejszych idiotow!

23j - chłopcze nie tędy droga, to chołote islamska należy już na morzu zawracać. Zaopatrzyć w wodę , dać jedzenia na powrót i seria w poblizę łodzi będą spierda....c az wystąpi tsunami na morzu. Ta rozłazła szwabka zachorowała na NOBLA jak bambus Obama i zaczęła robic numery całej europie , teraz chce sie pozbyć beżowych przy pomocy ryżego hu..a donalda agenta niemieckiego OSKAR, a koszta przenieść na nasze państwa wschodniej i środkowej europy. NIE MA ZGODY NAJWYZEJ MUSI DOJŚC DO WOJNY Z NIEMCAMI, FRANCA BO TU NIE MOZE BYĆ USTĘPSTW. Dawni kolonizatorzy tamtych narodów teraz maja spłacc im to co im ZABRALI PRZEZ CZAS KOLONIALNY.
Wody neutralne obstawić okrętami marynarki wojennej z jednym lotniskowcem dla wsparcia i abarot pomazańców szatana na swój własny ląd.
Jak tak frau Angela Merkel zapraszała to teraz niech ta brudną faszystowska zupinę wpieprzy sama wrz z żabojadami, lewakami, zbokami i ty podobnym badziewiem w ludzkiej skórze. Niemiaszki okradli cąły świat podczas wojny, teraz wzbogacaja sie nadal wyniszczeniem przemysłu w nowych krajach tego europejskiego kołchozu. Niemcy i pozostałe towarzystwo niech kupią gdzies jakąś wyspe z dala od lądów niech tam budują im domy , jakieś zaklady pracy i goszczą tam tych beżowych, sami zas niech też sie z nimi tam udadzą i chariuja na ich socjal będzie spokój.Wyspę na około zaminowac aby żaden beżowy nawet nie pomyślał wydostac sie z niej na ląd.

Słusznie!

"Dziennikarz chciał pokazać bazar,na którym nielegalnie handlują imigranci "

https://www.youtube.com/watch?...

Jak sami wlosi mowili ci z lodek to sa w 90% imigranci zarobkowi tych nam nie wcisna pod zadnym powodem niepodlegaja oni zadnemu przymusowemu rozdzialowi

Ilu wlosi przywioza tyle u nich zostanie bo z nich tacy uchodzcy jak z ukraincow

na statek i Yalla Zurück !

JAKA jest rola FRONTEXu w "dostarczaniu" imigrantów do Europy????......!!!!

Dlaczego okręty Frontexu po podjęciu imigrantów w pasie 12nm nie odstawiają ich na brzeg Afryki????!!!!

Co dzieje się z pontonami po podjęciu pasażerów? Czy są niszczone???? czy też wracają....!!!!

FRONTEX ma strzec granic a nie współuczestniczyć w "dostarczaniu" imigrantów do Włoch czy Grecji.

Dlaczego okręty FRONTEXu nie odstawiają pasażerów na brzeg Afryki!!!!!!!!!!!!!?????????????

Wychodzi na to, że jedynie Rosja zostanie ostoją chrześcijaństwa. Zagłębiwszy się w przepowiedni Matki Bożej do Faustyny z 13 Października 1917 roku, podejmuję myśl, ze to jest ta ostatnia prawda o nawróceniu Rosji. Rewolucja w Rosji miła początek 7 października 1917 r.
Czyżby przepowiednia o nawróceniu Rosji, miała tak niepojęty obrót rzeczy, i czyżby Rosja mogła byc zaporą przed nawałnicą islamu.
Jakże to niepojęte, podobnie jak wyroki Boskie.

a kiedyż to rosja się nawróciła? kiedyż to przestała być bandyckim państwem? czyżby zaprzestała mordów, napaści, wojen, grabieży, szantażów gospodarczych i politycznych..?

Nadal morduje z upodobaniem, nawet swoich własnych obywateli..., więc nadal "rozsiewa swoje błędy"... jakże może stać się więc,- Ostoją Chrześcijaństwa?
Warunkiem ocalenia Rosji, było Zawierzenie jej Bogu przez Papieża, w Jedności ze Wszystkimi biskupami świata... Kiedyż Takie Zawierzenie było???
Lecz jak jeden z dwóch łotrów, w godzinie śmierci się nawrócił, więc i Rosja (i każdy) tak może się nawrócić, bo inaczej:

"...słaba Ruś będzie udawała potężną, kilka przed III sprawi swojej ziemi krwawą łaznię(!)... tajemnice wykradzione, niszczycielska broń Słowianina nie wystartuje, niebo nad Rusią we władaniu jej wrogów... szykuj się Kraju Wielkiego Słowianina, bo ciebie pierwszego będzie smagał Krwawy i Ciężki bat Mahometa...
w dwa tygodnie twoi bezradni przywódcy będą lizać stopy zwycięzców... Kres wielkiego Państwa i Wielkiego Narodu stanie się faktem...." (!)

oni grają tak żeby oligarchom nie zabrakło
...terytorium,bogactwa naturalne i natura grabieżcy złodzieja
tego się nie zmieni pottrzebny jest wania co dobrze zaiwania
słowem ...rewolucja ....w innym kolorze

Kalabryjska Ndrangetta żyje z przemytu uchodźców za pieniądze. Pobudowała nawet stosowna infrastrukturę w postaci "obozów przejściowych".

imigranci?
błagam ..to pomyje ..wiemy analfabeci itd.....smrody
taką kloakę robią unijni śmiecie

Komunisci triumfuja.
Waszczykowski powiedzial,ze rzad rozpatruje przyjmowanie "ofiar wojny" iI dzieci prz\ez "korytarze".
Zwazywszy,ze KAZDA z tych ofiar i dzieci ma PRAWO sciagnac za soba 10 innych czlonkow rodziny,to koniec rzadu PIS-u jest juz bliski,i byc moze szykuje sie juz niedlugo jakas ludowa rewolucja i bunt przeciwko WSZYSTKIM antypolskim elitom.
XXX
Haslo DNIA.
ZADNYCH muzulmanow w Polsce !!!
I zadnych OSLOW !

Polska za PO-SLD przyjela extra 500 tys. chasarskich urzedników. Czy o tym wie Bruksela ????

na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodzców - co wy na to jewropejskie glupy ???

Jak juz napisalem pracuja nad nowym obowiazkowym prawem azylowym ue czytaj stale dostawy czesc druga
Znowu bedzie narazie jakas nieokreslona pula taltajstwa z ktorej to beda panstwa czlonkowskie mialy brac i brac i brac...

Panie Błaszczak, bierz się pan do roboty i wzmacniaj granice a nie tylko ciągle bla bla bla. A zlecił Pan sprawdzanie już tych co są? Wątpię, a ich u nas coraz więcej. My to widzimy a czy rząd to widzi? Skąd ich tylu?!

i co na to Tusk? u nas też chcą zrobić szambo i zalać nas uchodźcami. żeby było jak w Paryżu i Berlinie. żebyśmy mieli brud, smród i żebraków na ulicach!

Do Włoch - rozumiem, na tratwie przez morze. Ale do Finlandii? Jak? Balonem? Morzem przez cieśniny duńskie? A może lądem z za koła podbiegunowego?

z Rosji

do Włoch sami sobie przywożą - statki patrolują wybrzeże Afryki, zbierają z tratw i przywożą imigrantów

To jest część planu: zagłada chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji. Niestety udział w tym bierze część Zachodu - Nowy Porządek Świata, jeżeli tak naprawdę się nazywają. Przeczytaj świetne artykuły:

http://www.polskacanada.com/al...

http://www.polskacanada.com/ma...

http://www.polskacanada.com/ba...

Goldman Sachs do dexter.morgan: "Unia Europejska powinna zrobic co w jej mocy, zeby zniwelowac narodowa jednolitosc w krajach czlonkowskich" - Peter Sutherland - szef UN ds migracji i jednoczesnie prezes (niewykonawczy) Goldman Sachs.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl