niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Polacy chwalą rząd Beaty Szydło

Dodano: 19.05.2017 [14:21]
Polacy chwalą rząd Beaty Szydło - niezalezna.pl
foto: Wikimedia Commons/Kancelaria Premiera
Jak wynika z najnowszego sondażu CBOS w maju 39 proc. Polaków jest zadowolonych z rządu Beaty Szydło. Natomiast 47% respondentów jest zadowolonych z faktu, że Radą Ministrów kieruje Beata Szydło. 

W porównaniu z poprzednim miesiącem poparcie dla Rady Ministrów kierowanej przez Beatę Szydło wzrosło o jeden punkt procentowy. O tyle samo spadł natomiast odsetek przeciwników. Co czwarty badany ankietowany nie miał w tej kwestii zdania. 

Według CBOS stosunek do urzędującego gabinetu różnicuje przede wszystkim orientacja polityczna. Rząd popiera 72 proc. osób utożsamiających się z prawicą. Wśród osób deklarujących poglądy centrowe pozytywnie Radę Ministrów ocenia 25 proc. zwolenników. Rząd popiera tylko 17 proc. osób identyfikujących się z lewicą.

Wyniki działalności rządu premier Beaty Szydło od czasu objęcia przez nią władzy dobrze ocenia 51 proc. respondentów. To w porównaniu z kwietniem wzrost o 3 punkty procentowe.  Niezadowolonych jest 38 proc. badanych, to oznacza spadek o 3 punkty w porównaniu z miesiącem poprzednim.

- Po raz pierwszy od stycznia 2016 roku, od kiedy pytanie dotyczy obecnego gabinetu, odsetek opinii pozytywnych przekroczył 50 proc. - podkreśla CBOS. 

Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo w dniach od 5 do 14 maja na liczącej 1034 osoby reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jaki rzad Beaty Szydlo, ona ma mniej do gadania niz kot Prezesa, przeciez wszyscy wiedza kto rzadzi, ale dzieki temu przynajmniej jest jelen do rozliczenia

Dziekujemy Pani Beatko kochana. Uwielbiam Pania

"Każdy Niemiec czy Austriak miał ojca lub dziadka w SS, Wermachcie, SD, Kripo, Gestapo , Hitlerjugend lub innej niemieckiej służbie. Dodatkowo prowadzono zaciag do ochotniczych oddziałów SS, uczestniczyły w tym kraje : Holandia, Belgia, Norwegia, USA, Ukraina , Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Francja, Słowenia, muzułmanie z Bośni, Chorwacji i Hercegowiny... . Jedynie Polska nie uczestniczyła w tej gigantycznej zbrodni. Za to masowo wymordowano nam jak nigdzie więcej polską inteligencję (ok. 80%), unicestwiono na długie lata wolność."

Czyżby co niemiec to idiota?

Przypominam, że:
1- niemce w 2002 roku obchodzili uroczyście na uniwersytecie w berlinie (a więc już po obaleniu berlińskiego muru przez polską SOLIDARNOŚĆ - bezpiecznie było) 60. rocznicę przyjęcia wielkiego planu wschód, który zakładał wymordowanie 24 000 000 polskich obywateli wśród ok. 70 mln Słowian,
2- przed 1.09.1939 r. niemce uzgodnili z sowietami wspólne wymordowanie polskiej inteligencji, aby Polacy nigdy już nie stanęli im na drodze; po wojnie brakło ok. 80% polskiej inteligencji,
3- do dziś (maj 2017) u niemców bowiązuje hitlerowskie, niemieckie prawo pozbawiające POLONIĘ majątków,
4- w czasie okupacji niemce porwały i zniemczyły ok. 200 000 polskich dzieci
5- w latach 1939 - 1945 niemce ukradli z Polski dobra kultury, do ich wywiezienia użyli 1 500 000 wagonów towarowych - dane niemieckich kolei skrupulatnie rozliczających wykorzystanie taboru kolejowego.
6- do dziś niemce usiłują zniemczyć polskie dzieci mieszkające w ich kraju
7- ile to już niemce są winne Polsce za celowe, z rozmysłem niszczenie Polski? 3 - 5 bln euro (z odsetkami)??
8- niemce na swoich drogowskazach nie piszą Wrocław a Breslau
9- od ponad 1 000 lat próbują nas sobie podporządkować, stale najeżdżają.

Po zrabowaniu Europy niemcom zostało jeszcze sporo kasy.
Z samej Polski wywieźli 1 500 000 wagonów towarowych dóbr kultury (dane kolei niemieckich).
A jeszcze nie zapłacili nam odszkodowania za:
- miliony zabitych polskich obywateli w przemysłowy sposób, planowali 24 mln
zdążyli 6 mln
- porwanie i zniemczenie 200 000 polskich dzieci
- celowe z premedytacją zniszczenie polskich miast
- totalny rabunek wszystkiego.

errata:
"pkt 4 tu bym skorygował: nie 200 tyś a 240 tyś. 40 tyś odzyskaliśmy po wojnie a 200 tyś przepadło bez wieści - stąd ta liczba. ale pisać trzeba 240 tyś - bo tyle odebrano.
pkt 7 tu bym uzupełnił - 850 miliardów dzisiejszych dolarów to straty mienia publicznego infrastruktury i majątku instytucji - trzeba doliczyć co najmniej dwa razy tyle strat tzw "prywatnych" - tego co odebrali zwykłym obywatelom.

Ja też chwaliłem do czasu, gdy zobaczyłem zachwyt Jedwabnym Szlakiem i Pasem.
Tusk nas oddał Niemcom i Ruskim, a Szydło chce nas oddać w łapy Chin i szerokimi torami ściągać do nas wschodnią zarazę.
Jeżeli rząd nie wycofa się z tych diabelsko-komunistycznych planów, to Polska zniknie z mapy świata.

Może by tak ocenić każdy z resortów, wtedy sondaż byłby bardziej wiarygodny.

:O) BRAWO po 1000 kroć Pani Premier !!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie(kolokwialnie pisząc) kobieta z "jajami" Wyrazy najgłębszego szacunku dla Pani :O) Pozdrawiam serdecznie

Wiarygodność reżimowego CBOS.

Pamiętamy czasy jak z p.Szydło żartowano ...Dzisiaj wiemy że mamy w Polsce Kobietę Premier( bo -ową- wychodzi jakoś słabo).To nie farbowany ktoś tam.To ciało i krew z Polskiej ziemi!

Wspaniała kobieta i wreszcie solidna Pani Premier ,prawdziwa patriotka ,dla której sprawy Polski ,to nr 1. Doceniam poziom i wytrzymałość nerwową na zachowania zdrajców. Byłoby głupotą ,gdyby był pomysł zmiany Pani Premier ,bo nikt niema takiego poziomu, a opozycja dopiero by się cieszyła!

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH PREMIERÓW POLSKI - to Pani Beata Szydło. Ten procent zadowolonych bedzie rósł, czego z całego serca życzę Pani Premier.Jarosław Kaczyński nie mógł lepiej wybrać. Kompetencja,wiedza,determinacja,konsekwencja,nieugiętość i zadziwiający spokój to są ATUTY SUKCESU PANI PREMIER. DAMY RADĘ!Wspierajmy naszą dobrą zmianę, nie dajmy się podpuszczać i napuszczać wzajemnie!W jedności siła.To wiedzą nasi rządzący i niech ta wiedza będzie w nich zawsze!

zawsze będą niezadowoleni--ubecy i ich pomioty --wymioty szczególnie

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl