niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Tomasz Gollob odzyskuje czucie

Dodano: 19.05.2017 [13:48]
Tomasz Gollob odzyskuje czucie - niezalezna.pl
foto: Wikimedia Commons/Crash override83
Profesor Marek Harat ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy przekazał dobre wieści dotyczące stanu zdrowia Tomasza Golloba. "Pojawiło się czucie głębokie" - powiedział lekarz.

- Jest już osobą, która jest pionizowana, ustąpiły dolegliwości, co ułatwia rehabilitację. Pojawiło się czucie głębokie, czucie ułożenia nóg, to jest taki pierwszy sygnał, że funkcja rdzenia wraca - poinformował prof. Harat.

- To jeszcze nie przesądza, czy pojawi się ruch dowolny, ale stwarza takie możliwości, bo gdyby miał się pojawić, to czucie głębokie jest pierwszym sygnałem - dodał.

Lekarz zaznaczył, że nastawienie żużlowca do leczenia jest bardzo dobre i poczynił bardzo duże postępy w ciągu ostatnich 3 tygodni.

Kariera sportowa Golloba stoi pod znakiem zapytania od kiedy żużlowiec miał wypadek na crossie. W poważnym stanie trafił do szpitala.  Gollob doznał złamań kręgu TH7, kręgu piersiowego, uszkodzenia rdzenia i stłuczenia płuc.

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Proszę nie brać mnie za szowinistę..ale drażni mnie ten Pan Gollob..Jak gdyby chciał coś na siłę wszystkim udowodnić..A może pora dać sobie spokój i niech zmęczone ciało odpocznie..a nie zasiadać ciągle za kierownicą..Skończy tak jak Szumacher wegetujący pod kroplówką..

Proszę nie brać mnie za szowinistę..ale drażni mnie ten Pan Gollob..Jak gdyby chciał coś na siłę wszystkim udowodnić..A może pora dać sobie spokój i niech zmęczone ciało odpocznie..a nie zasiadać ciągle za kierownicą..Skończy tak jak Szumacher wegetujący pod kroplówką..

Życzymy Panu powrotu do zdrowia! Wszystkiego dobrego!

Drogi Tomku , jestesmy z Toba ! idzie ku dobremu , nie trac wiary bardzo Cie kochamy !

Kariera sportowa Golloba stoi pod znakiem zapytania od kiedy...
I co? może jeszcze będzie się ścigał na żużlu? Banialuki. Na motor już nie wsiądzie, no chybże będzie to reklama znanej sieci z plusem ...dixi

Gollob miał szczęście, ze trafił do Prof.Harata. To genialny neurochirurg - jeden z wyjątków w tej branży.

Nie tyle miał szczęście, tylko z racji bycia gwiazdą wysłali go do najlepszego specjalisty.
W całej tej sytuacji większość to nie jest zasługa neurochirurga, ale tego co się stało z kręgosłupem w czasie wypadku. Gdyby rdzeń kręgowy został przerwany to i święty boże nie pomoże. Jest duża szansa że nie będzie sparaliżowany, ale to będzie nadal człowiek bo pęknięciu kręgosłupa

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl