niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Piłkarski świat w szoku. To nie żart - tak Cristiano Ronaldo reklamuje... Ramadan w Egipcie

Dodano: 19.05.2017 [13:44]
Piłkarski świat w szoku. To nie żart - tak Cristiano Ronaldo reklamuje... Ramadan w Egipcie - niezalezna.pl
foto: Twitter
Piłkarski gwiazdor Cristiano Ronaldo znów wywołał spore zamieszanie wokół swojej osoby. Chodzi o kampanię reklamową Ramadanu w Egipcie. Na tę okazję Ronaldo wdział nawet tradycyjny muzułmański strój.

Ramadan to dziewiąty miesiąc kalendarza muzułmańskiego. Dla muzułmanów jest święty, gdyż w tym miesiącu rozpoczęło się objawianie Koranu – według wierzeń, archanioł Gabriel (arab. Dżibril) ukazał się Mahometowi, przekazując kilka wersów przyszłej świętej księgi islamu.
 
To właśnie świętowanie Ramadanu 2017 promuje w tym roku w Egipcie, portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo – gwiazdor Realu Madryt. Ronaldo uznawany jest za jednego z najzdolniejszych piłkarzy swojego pokolenia i jest jednym z najlepiej zarabiających futbolistów na świecie.

Teraz jego wizerunek wspiera kampanię promocyjną Ramadan 2017 w egipcie, którą finansuje Ahmed Abou Hashima, milioner i szef korporacji Egyptian Steel.
 


Niedawno informowaliśmy o tym, że Real Madryt usunął ze swojego logo krzyż wieńczący koronę w herbie drużyny. Zmiany związane są z umową zawartą pomiędzy klubem a holdingiem Marka na produkcję i sprzedaż produktów związanych z Realem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Katarze, Kuwejcie, Bahrajnie oraz Omanie. Powodem są… „aspekty kulturowe”. To nie pierwsza taka „akcja” w historii klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ Absurd! Real Madryt usunął krzyż z logo klubu. Dla kibiców z Bliskiego Wschodu
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jakby ci co chcą miec krzyż olali królewskich to by w godzine po tym zdecydowano o przywróceniu krzyża. Wszak hajs sie zarabia tutaj w Europie

Nie wiedziałem, że ramadan trzeba reklamować.
Czy inaczej wyznawcy Allaha zapomną o ramadanie?

Sorry Winnetou jak biznes to biznes. A co mają czekać aż ktoś sprzeda tam to pierwszy?

JAK FACET MOZE ZALOZYC NA GLOWE PIELUCHE,ALBO ZALOZYC SUKIENKE.JA TEGO NIE KUMAM.MOZE DLATEGO ZE JESTEM Z TYCH GRYPSUJACYCH STAREJ DATY.

w dupach już im się poprzewracało.

Pieniądze mu nie śmierdzą. Kompletny brak zasad moralnych. Z bardzo zdolnego piłkarza zrobiono żałosny "produkt" światowej komercji. Szkoda mi tego człowieka.

Nawet dziwka nie zgodzi się na wszystko. To kim jest ten gwiazda? Dywersantem, któremu ludzie swoimi wielkimi pieniędzmi zrobili krzywdę w głowie.

Co ten fircyk najlepszego robi? Przecież zakładając turban na głowę zniszczy sobie taką piękną fryzurę. Może nawet nabrać się jakiejś wszawicy.

dziwka za pieniądze! TANCERECZKA!

Za dużo hejtu w opiniach moich szacownych poprzedników.Jako marynarz byłem u Arabów w okresie ramadanu.Każda kultura ma prawo w swoim kraju do istnienia.To ,że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie promuje ramadan w Egipcie nie zasługuje na
taki przejaw wrogości zwłaszcza w kraju ,gdzie ponad 90% obywateli przyznaje się do chrześcijaństwa,którego domeną jest
szacunek dla drugiego człowieka.
Nie znamy motywów Ronaldo do udziału w tej reklamie,zatem więcej powściągliwości w ferowaniu wyroków .

Widzieliście Araba aby reklamował Wielki Post Wielkanocny lub krzyż? Ronaldo sprzedał swoje wyznanie o ile je miał, obcej religii, jak Judasz sprzedał Chrystusa za 30 srebrników. Dla mnie to Judasz i nic nowego pod słońcem,jak każda inna zdrada.

nie gadaj bzdur o jakieś wrogości. Od 2 lat napływa duża ilość imigrantów bliskiego wschodu i Afryki Północnej Nie to jest problemem tylko zachowanie tych osób które jest wszystkim powszechnie znane. Ataki terrorystyczne ze względu na swoja częstotliwo,ść już nie robią wrażenia. Nie jest dla nikogo zaskoczeniem że ludzie z innego kawałka świata mają inną mentalość inną kultute inne święta. I nie to jest problmem tylko to że znany piłkarz dzień po tragedii w Mencesterze reklamuję swięto religii tych co mordują z myślą o zbawieniu

kluczowe są słowa "w swoim kraju" z europy niech wyp...

ramadan to święto islamskiej hipokryzji - w dzień poszczą a o zachodzie słońca balanga na upadłego...

co do chrześcijaństwa nadstawialiśmy islamowi drugi policzek tyle razy że oczy nam już zapuchły.

Złe interpretowanie fragmentu o uderzeniu w policzek, prowadzi do wielu nieporozumień. Nie oznacza to, że ja ktoś Cię bije, atakuje, albo się nad Tobą znęca to masz dać się tłuc, czy zachęcać do kolejnych ataków.
W tym fragmencie jest napisane, ze jeśli "ktoś Cię uderzy prawą ręką w prawy policzek..". Spróbuj to zrobić w praktyce.. Wychodzi, że nie możesz tego zrobić mocno i robisz to zewnętrzną częścią dłoni. Bo Jezus nie miał tutaj na myśli bicia, czy poniżania, tylko gest pogardy. Miał na myśli, to że jeżeli ktoś Tobą gardzi, ze względu na to , że jesteś chrześcijaninem, to Ty masz mu pokazać, ze Twoja wiara jest tak silna, że nie przejmujesz się jego pogardą wobec Ciebie, a nawet współczujesz mu tego, ze on nie doświadcza Twojej wiary. Masz mu pokazać, że jego pogarda jest dla Ciebie obojętna, bo Ty wiesz swoje.

Jeden z najlepszych komentarzy jakie w życiu czytałam, a trochę siedzę w Internetach

Many ,many,many nic więcej

Kolejny poj.b

TyPOwy POwiec, zaprzeda siebie, dzieci rodzinę, w końcu swój Kraj, bandyckie nasienia.

Słabe źródło. Tweet gościa, ktory powołuje się na tweet fanów CR. Pachnie beką i fake'm. Jest napisane także, że CR to potwierdza ale jakoś nie mogę tego znaleźć na jego tweetach. pomoże ktoś?

Przecież ten dupek nie strzelił nam ani jednego gola a jak spudłował to miał taką minę jakby narobił w majtki

Czemu się dziwić że ludzie sukcesu dla kasy zrobią wszystko ,ludzie polityki dla władzy zrobią wszystko. Ludzie dobrzy i poczciwi nie są na świeczniku. Zwykłe życie i ludzie którymi dzięki temu możemy się otoczyć jest nieporównywalnie więcej warte niż pieniądze ,władza ,sukcesy.

ten narcyz dla pieniędzy nawet puszcza się z islamem.

zamiast politycznie poprawnego ekumenicznego bluznierczego przeciw Trojcy Przenajswietsze belkotu: " Dla muzułmanów jest święty, gdyż w tym miesiącu rozpoczęło się objawianie Koranu – według wierzeń, archanioł Gabriel (arab. Dżibril) ukazał się Mahometowi, przekazując kilka wersów przyszłej świętej księgi islamu."

winno byc:

wyznawcy falszywej religii islamu w miesiac zwany ramadanem udaja ze poszcza poniewaz po zachodzie Slonca i tak wszystko dozwolone...

koran to nie jest swieta ksiega ale pelna klamstw, bledow logicznych, matematycznych i historycznych niemoralna nic nie warta ksiazka zaprzeczajaca najwazniejszym faktom:
Bog jest Trojca - Ojciec, Syn Bozy, Duch Swiety
Jezus Chrystus jest SYnem Bozym, umarl na krzyzu i zmartwychwstal
CHrzest Swiety jest niezbedny do zbawienia ...
mahomet byl pedofilem

Jedyna Swieta Ksiega to Biblia, Pismo Swiete, Chrzescijanskie a tylko Katolicy to Chrzescijanie, polecam www.vaticancatholic.com - bardzo nie ekumeniczne :)

Krol Jan III Sobieski odmawial Rozaniec Swiety - wezmy z niego przyklad :)

No niedługo dowiemy się, że piłkarz jest zagorzałym wyznawcą islamu

ten pimp zrobi wszystko dla pieniędzy.

Czemu to zrobił nie wiemy , ale w tym stroju wygląda pięknie.

eh ,wyglada jak pedzio .

Pe.de noszą pióra w kuprach i malują się na tęczowo . Rinaldo wygląda bardzo ładnie , zresztą nie każdy mężczyzna ,który ma piękną twarz jest p.d. tak jak nie każdy chłop z widłami to Zeus.

idiotyczny tytuł.
Piłkarski świat nie jest w szoku. Wiadomo że taka wypindrzona, płaczliwa prostytutka, zamawiająca sobie dzieci u surogatek, zrobi wszystko dla kasy (i sławy).

Pan Targalski dziwnym trafem "zapomniał" dodać o jeszcze jednej, ulubionej metodzie działań najpierw carskiej Ochranki,później OGPU,NKWD/KGB a teraz FSB. Otóż za czasów caratu to właśnie rosyjskie specsłużby organizowały najbardziej antycarskie organizacje. Tak samo później za czasów OGPU, a później NKWD (casus operacji TRUST-MOR). To właśnie OGPU tworzyło antybolszewickie organizacje w całej Europie i to agenci bolszewików byli najbardziej zagorzałymi rzekomymi antybolszewikami. Jaką mamy gwarancję, że obecnie najbardziej zajadli przeciwnicy Kremla i Putina nie są ich agenturą? Wszak historia dostarcza wielu dowodów na to, że Ci, którzy najgłośniej wrzeszczeli: uwaga na ruskich agentów! Łapać ruskich agentów! - sami okazywali się najgorszej maści szpiclami i agentami Rosji.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl