niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Targowica Tuska

Dodano: 19.05.2017 [12:27]
Targowica Tuska - niezalezna.pl
Przewodniczący Komisji Europejskiej Donald Tusk stwierdził, że „brak udziału Polski w solidarnym podziale obowiązków w sprawie uchodźców będzie się wiązał z konsekwencjami”. Tym samym Tusk zajął bardzo jednoznaczne stanowisko wobec Polski i zasadne jest pytanie ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka: czyje interesy reprezentuje Donald Tusk?

Komentarze, które pojawiły się w internecie, są bezlitosne dla byłego polskiego premiera. Internauci piszą wprost o targowicy, jak również o zdradzie Polski. Kierowanie się interesem wyłącznie Brukseli jest w rzeczywistości działaniem na korzyść i w interesie Niemiec, które chcą innym krajom narzucić przyjmowanie imigrantów. Obecny szef Komisji Europejskiej realizuje to żądanie, nie bacząc na konsekwencje, w tym również dla siebie. Poparcie dla Tuska w kraju będzie topniało, im bardziej będzie on groził Polsce i żądał przyjęcia przez nas imigrantów. Bo nawet jego sympatycy nie chcą w Polsce obcej cywilizacji, jaką jest islam, którego wyznawców próbuje się Polsce narzucać. Coraz więcej osób widzi także, że Tusk jest człowiekiem Niemiec, a interesy Polski reprezentuje obecny rząd.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Prezydent może nadać polskie obywatelstwo, ale ciekawi mnie czy może je odebrać?. Kandydata na ten precedens już mamy...

Przeciez to nie byl kandydat Polski na stanowisko ktore aktualnie piastuje,
nawet jesli byl wczesniej premierem.
To bylo kiedys a teraz to jest teraz.

ot tyPOwa POlityczna qrwa i tyle ale zeby POlacy lykali to przez 8lat?

Moj wnuk dba o szkopskie interesy=Ma za to slodka posadke.

Berlin, Paryż, Brukela widząc, ze nie da się dzis Polski skolonizować, zrobic niemrawych POddanych ( tak było za bandyckich nierzadów POPSL) w sposób POdstępny chca z Polski zrobic kalifat.
Nie ma zgody na takie działanie, a Tusk powinien w najbliższym czasie być sprowadzony do Polski postawiony przed prokuratorem i sądem osądzony za zdradę Polski jeszce za jego nierządu.
Powtórzę tu na forum po raz enty NIECH POWSCY ZŁODZIEJE Z CHŁOPSCY Z ZSLu KUPIĄ JAKĄŚ WYSPE I TAM SWOICH ULUBIEŃCÓW OSIEDLA,niech PObudują im domy, zakłady pracy i sami niech na tą szarańczę, zło zpindalają. Tyle nakradli, że kupno wyspy dla ulubieńców.
Te wszystkie dziłania przeciw Polsce są świadomie wycelowana na zniszczenie naszej ojczyzny i nas narodu to nowa wojna totalna Niemiec wspónie ze swoimi sojusznikami- kolaborantami francuzami z Polską. Wyjdźmy na ulice nie w tysiącach ale z milion i pokarzmy lewackim okupantom z zachodu, że NIE ZGADZAMY SIE NA OKUPACJĘ ISLAMSKĄ POLSKI JAK I NA NIEMIECKO-FRANCUSKO-BELGIJSKO-HOLENDERSKO MAFIJNY UKŁAD OKUPACYJNY.

Najlepszy pomysł na tą zdradziecką sytuację zaproponował publicznie prof. Krasnodębski, a mianowicie niech Tusk przyjmie obywatelstwo niemieckie.A sprawy się wyjaśnią i nie będą Polaków oburzać.

..on nie musi tego robic, on to ma, on jest "umsiedlerem", musi tylko wystapic o odnowienie dokumentow...podobnie jak Michnik czy Schnepf ktorzy sa obywatelami Izraela tylko ze chyba nie maja lub nie uzywaja izraelskich dokumentow, ...ale w kazdej chwili moga o to wystapic i to otrzymac bo takie jest prawo....

Straszne jest to,że Targowiczanami są również wyborcy tego guru i PO.To ci sami co go tak płomiennie witali na stacji PKP w Warszawie.Warszawo,Ty ma, co się z Tobą stało!Tusk wybierze linię obrony przed sądem taką samą jak wybrał "Hoss".I jeden i drugi kpi sobie z sądu.Ale nic nie dziwi,przecież to jest ich tzw.demokracja.Za jej utrzymaniem spacerują te tłomoki po warszawskich ulicach.

A jaka instytucja europejska upoważniła kanclerz NIEMIEC do nielegalnego zapraszania nielegalnych migrantów do EUROPY?

Gdzie wtedy był Donald Tusk?

Jakim prawem Niemcy wykonują gest antyeuropejski (podobnie jak z gazociągiem Nord Stream), a potem ŻĄDAJĄ od pozostałych krajów "solidarnego" ponoszenia KONSEKWENCJI czynu, który tylko dla nich był opłacalny?
Jakim prawem "król Europy" Tusk wszelkimi sposobami wspiera to NIEMIECKIE stanowisko?

To ma być SOLIDARNOŚĆ?

Chyba Niemcy (i Tusk) nigdy nie zrozumieją, co znaczy to pojęcie!

Osmielam sie watpic, czy sprowadzenie dzikich hord muzulmanskich do Niemiec bylo w interesie narodu niemieckiego ? Co niby w tym ma byc dobrego, ze 3/4 tych ludzi to analfabeci, wychowani wylacznie na Koranie, nakazujacym tepic "giaurow" ? Niewatpliwie jest to w interesie miedzynarodowej zydokomuny, usilujacej od stuleci zniszczyc chrzescijanstwo i jego wartosci, jesli nie mozna inaczej to z pomoca wyznawcow Allaha. Obecna Europa Zach. od dawna juz nie jest chrzescijanska, jest masonsko-hedonistyczna, opadnieta masa zboczen (przedstawianych jako cnoty), uwieziona w lingwistyce poprawnosci politycznej, czyli ogolnie rzecz biorac ODURNIALA. Ostatnie bastiony cherzescijanstwa i zdrowego rozsadku w Europie Srodkowo-Wsch. sa opluwane jako gniazdo nacjonalistow, homofobow i rasistow. Tow TuSSk wpisuje sie calkowicie w ta naracje za swoje 30 srebrnikow i nalezy tylko miec nadzieje, ze skonczy rowniez jak Judasz - co daj Panie, AMEN

Dokładnie!

Tusk to niewielki problem - będzie służył tym, którzy wg niego są silni i zapewnią mu największe profity.
Problemem są głupi i ślepi przewodnicy UE, którzy prowadzą do katastrofy. Jeżeli nie uznają błędu i nie wycofają się z durnego pomysłu wpuszczania obcej cywilizacji na nasz kontynent, to cały pomysł zakończy się jak rejs Concordii.

I mówić o tym , Pani Redaktor, parę razy dziennie we wszystkich naszych radiach, tele, prasie i na bilbordach!!! I łączyc to ile sie da z wypowiedziami "członków" PO.Największym Waszym ( NASZYM!) błędem jest, z epowiecie raz i cisza a to trzeba tłuc, zwłąszcza , jeśli wiadomo,że onet i WP, Gagagazeta i Fakt(...że kłamie) mają większość publiki!

Ryży zachowuje się jak zdemaskowany agent ulokowany w Polsce, a działający na rzecz szwabów. W ostatniej chwili udało mu się zbiec z Polski mianując swoim następcą kopaczkę na metr głęboko, co dało mu gwarancję, że przynajmniej na czas rządów kopaczki będzie bezkarny. Teraz, kiedy w Polsce zmieniły się rządy, kiedy ojrokołchoz jest na krawędzi, perspektywa posadzenia ryżego za kratami jest coraz bardziej realna. Co mu zostało? Teraz musi gorliwie wysługiwać się makreli z DDR-a, bo tylko ona może mu zapewnić bezpieczeństwo i przechować przynajmniej do czasu, aż ulegną przedawnieniu tuskowe sprawy sądowe. Mam jednak nadzieję, że sprawa zdrady nie ulegnie przedawnieniu i że tusek z całą swoją rodziną odpowiedzą karnie za całe zło wyrządzone Polakom.

To nie ma znaczenia. Poniewaz Tusk bedzie w przyszlosci nominowany na unijnego gubernatora na Polske. Czy bedzie popularny czy znienawidzony - nie ma znaczenia.

Prędzej POpełni seryjne samobójstwo... a ty pewnie też...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl