niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Tak się bawi młodzieżówka Nowoczesnej. Libacja alkoholowa z piosenką Liroya w tle

Dodano: 19.05.2017 [14:02]
Tak się bawi młodzieżówka Nowoczesnej. Libacja alkoholowa z piosenką Liroya w tle - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Do sieci trafiło nagranie z imprezy działaczy Nowoczesnej w Lublinie. Wideo robi furorę z kilku powodów. Na stole widać pustą już butelkę po wódce, w tle słychać piosenkę Liroya, a do niej, na tle baneru Nowoczesnej, tańczą młodzi działacze partii Ryszarda Petru. Jednym z nich jest świeżo upieczony lider młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie.

Do słynnego już nagrania odniósł się jeden z jego "bohaterów", członek stowarzyszenia Wolna Lubelszczyzna Jan Motyka. Twierdzi, że nie ma pojęcia, jak wideo dostało się do internetu.

Stowarzyszenie Wolna Lubelszczyzna i młodzieżówka Nowoczesnej współpracowały przy akcji promowania legalizacji medycznej marihuany.

Po jakimś spotkaniu roboczym zadzwonili do nas z Nowoczesnej i zaprosili do swojego biura. Wpadłem tam na pięć minut – opowiada Motyka.

Film miał zostać nakręcony w styczniu. Jak twierdzi Motyka "tak dawno, że już wszyscy o nim zapomnieli".Na filmie widać jak członkowie obu tych ugrupowań tańczą w rytm muzyki Piotra "Liroya" Marca (obecnie Poseł Kukiz '15). Na stole stoi butelka wódki i innego kolorowego alkoholu a młodzi bawią się na tle baneru partii Ryszarda Petru.

Internauci, którzy widzieli nagranie też mieli niezły ubaw.

Jednym z "bohaterów" nagrania jest Daniel Olech, lider młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie. Szef centralnej młodzieżówki Nowoczesnej Adam Kędziela uznał zachowanie Olecha za naganne. Dodał, że nie powinno ono mieć miejsca.

Jak się okazuje Kędziela złożył już wniosek do zarządu Nowoczesnej o usunięcie Daniela Olecha z partii. Powodem ma być "jego powtarzająca się aktywność publiczna i/lub polityczna narażająca na uszczerbek dobre imię Nowoczesnej".

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To jest szczególna, taka przejściowa, komórka aby z "siusiaka" stać się już "nowoczesnym członkiem" w klubie pederastów i lesbijek i przez jakiś czas, "wygłodniałe członki" z PO będą wśród
tego narybku przebierać, wg obecnie stosowanej perwersji. Tu trzeba wziąć pod uwagę, że dla tej młodzieży główną inspiracją były własnie donosy o panującej tam rozwiązłości no 100% braku pruderii i to własnie, ta obiecująca, nasycona seksem atmosfera i ciekawość doznań i co tu ukrywać, te właśnie dewiację są im bliskie bo już od dawna lubią tak spędzać czas, ale do tej pory rabieją to tylko we własnym gronie a to już sugeruje monotonię.

@SteeRYdZIE- wolę pruderię niż (twoje) dosadne ***, bo język którym się posługujesz nie licuje z konserwatyzmem; jest natomiast bliski tzw. NOWOCZESNEJ "kulturze", tych "elit".
Dla mnie to takie samo dno intelektualne i obyczajowe. Wątpię, byś ty i tobie podobni zrozumieli co chciałem swoim krótkim komentarzem wykazać. Liczę za to na pozostałych.

jaka "partia" taka libacja

a Aśki Szmit nie zaprosili na te balangę młodzieżówki ?.

nowoczesne palanty !

Może ktoś mnie powie:ile jest nowoczesność w nowoczesnej i ile rozumu i inteligncji w niej,bo narazie to małostkowe szambo,które dostało się na salony!

(-) Do słynnego już nagrania odniósł się jeden z jego "bohaterów", członek stowarzyszenia Wolna Lubelszczyzna Jan Motyka. Twierdzi, że nie ma pojęcia, jak wideo dostało się do internetu.(-).
I to jest ich jedyne zmartwienie?

Szczerze mówiąc, mnie to nawet nie bulwersuje. Poziom tej imprezy jest żenujaco niski, tańczący osobnicy wygladają jak bez ikry, a jedynym porywem szaleństwa jest obrócenie telefony do kąta 90 stopni. Jednym słowem - to jakaś impreza kólka informatyczno-ekologicznego, na przyklad wieczorek zapoznawczy.

Jeżeli to, co WIDAĆ na filmiku➛jest „skakaniem DO GÓRYーjak je*ane KANGURY”➛to znaczy, że „MŁODZIEŻ” z „nowoczesnej” „młodzieżówki” imprezowała ze stowarzyszeniem TYLKO Z NAZWY „WOLNA” Lubelszczyzna╾ale NAPRAWDĘ to była ona BARDZO WOLNA➛albo inaczej „PO།wolna”➽Do tego WCALE NIEKONIECZNIE Lubelszczyzna✈Jakoś NIE POTRAFIĘ w to UWIERZYĆ╾żeby Lubelszczyzna【czyli PONAD 2 MILIONY ludności województwa Lubelskiego】ŻYCZYŁA SOBIE takiej „wolności”╾żeby UTOŻSAMIAŁA się z tym „wolnościowym”【rzekomo】stowarzyszeniem

Jednak można. Szkoda ze to za pieniądze nasze i resztę naszych przedsiębiorców.

Akurat nie za nasze... Nowoczesna nie dostaje kasy. Nie żałuj :)

u nas w Kanadzie wygral wybory lewak dzieki wlasnie takim jak u was nowoczesna. Wszystkie red necki ,geje lesbije oprychy jak nigdy poszly na wybory dajac rzady takiemu facetowi , I to nie wszystko po wygraniu wyboru okazalao sie ze dopiero za dwa lata bedzie zalegalizowana. Cwany lis,potem bedzie przeciagal do nastepnych wyborow .

Jan Motyka?
Za Gomułki Moczar i Motyka byli ministrami. Mówiono wówczas, jak wygląda droga do komunizmu:
z MOTYKĄ i SIERPEM przez MOCZARY

Niejaki Olech z Orzechowską faktycznie na YouTube odstawili PORNO SHOW podając się za sobowtórów Brada Pitta i Angeliny Jolie.
Roznegliżowana Orzechowska nie kryła swojej wykonywanej najstarszej profesji świata.
W Nowoczesnej jest miejsce tylko dla jednej BRANGELINY: Petru-Schmist.

korekta literówki:

Jedyna BRANGELINA w Nowoczesnej to Petru i Schmidt!

gnoju nie obrażaj mojego miasta
mały czerwony debilu

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl