niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Goście TV Republika: Karczewski i Lichocka

Dodano: 18.05.2017 [20:00]
Goście TV Republika: Karczewski i Lichocka - niezalezna.pl
foto: youtube.com(screenschot)
Już jutro rano na antenie TV Republika w programie "Polska na dzień dobry" marszałek Senatu Stanisław Karczewski będzie pytany m.in o politykę Donalda Tuska wobec imigrantów oraz o Polaków w NIemczech.    

Gośćmi piątkowego programu „Wolnych Głosów Wieczorem” będzie poseł Prawa i Sprawiedliwości – Joanna Lichocka, członek Rady Mediów Narodowych oraz gen. dyw. Sławomir Wojciechowski Szef Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Nie przegap! Piątek, Telewizja Republika

7.35 marszałek Karczewski będzie pytany m.in o Tuska i imigrantów oraz o Polaków w NIemczech
20.00 Poseł Joanna Lichocka, członek Rady Mediów Narodowych
20.40 gen. dyw. Sławomir Wojciechowski Szef Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych

 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Swoje trzy grosze dodam od siebie!
Otóż jeżeli pani Poseł Euro-parlamentu Jadwiga Wiśniewska wypowiada takie słowa o byłym Premierze panu Donaldzie Tusku że reprezentuje tylko i wyłącznie interesy Największych Państw Unii Europejskiej a zwłaszcza Niemiec!!!Wobec tego uważam że najwyższy już czas nastał aby pan Donald Tusk stanął przed Trybunałem Stanu a właściwiej będzie jak stanie przed Sądem i do C....Zdaję sobie sprawę że pani poseł Jadwiga Wiśniewska wie co mówi a tym bardziej jak jest w tej chwili Europosłanką !!!Panie Ministrze Zbigniewie Ziobro a jeszcze do tego Prokuratorze Generalny niech pan w końcu zacznie pociągać za sznurki które włożono w pana ręce i tyl w temacie !! Jeszcze jedno- A CO Z RAPORTEM-Aneksem WSI?? Panie Prezydencie dr Andrzeju Dudo!, panie Ministrze Antoni Macierewiczu dotrzymajcie słowa w końcu i nie dajcie się szantażować bo jak tak dalej będzie odkładane to pomyślę bardzo żle O Was Wszystkich Rządzących !!!
Szczęść Wam Boże Polacy-Rodacy-Patrioci !!
P.s. No i sprawa tajemniczej-zagadkowej śmierci Naszej Rodaczki w Egipcie Sp. Magdy Żuk!!Otóż jak widzę to niestety i ta sprawa zostanie zamieciona pod dywan bo jak sądzić można to za dużo jest w Polsce takich samotnych polityków co wszelkie eskapady-wypady za Granicę czy do Polskich Miejscowości Uzdrowiskowych często dają upust swoich bardzo marnych działań politycznych i lubią wszelkie igraszki stosować z młodymi Kobietami na zasadzie uprawiania polityki skutecznej!!!
Podpisujcie petycje o Odebranie Koncesji Telewizji TVN,TNN-24!!!!!Jak widać to bardzo powoli idzie ta Akcja a więc róbcie cos w tej sprawie Polacy-Rodacy i nie bójcie się i bądźcie odważni i szanujcie Sprawiedliwość i Prawdę !!!

Szanowni forumowicze może słyszeliście o dzisiejszym wyroku sr w Gryfinie. Dostałem 10 m-cy w zawieszeniu na dwa lata 10 tys. grzywny + koszta sądowe + 1400 zł. za pełnomocnika POmaski. Proces był jedną farsą, panią sędzinę proces przerósł i te stacje TV:
POlszmat TVN 24 (czytaj WSI24) + TOK FM + GW w których w/w sędzina (PO raz pierwszy chyba w obliczu tak znamienitych stacji TV radia i gazet), popełniła tyle błędów procesowych że sprawa jest do unieważnienia.
Na dzień dobry został odrzucony mój wniosek o odroczenie rozprawy z powodu braku adwokata (prawo konstytucyjne do obrony) następnie po ustaleniu danych świadka POmaski sędzina nakazała mu opuścić salę po około 40 minut trwania procesu, następnie gdy zacząłem zadawać pytanie pani sędzina twierdziła "nie dotyczy sprawy" następnie na dzień dobry pani sędzina wydała zakaz fotografowania i upubliczniania mojego wizerunku niestety czułem się jak na sesji Playboya :) i oczywiście redaktorek TOK FM opublikował mój wizerunek na twiterze. To na razie tyle. Więc zatrzymywać dzisiaj te bydło które będzie siać burdy i wyroki tak jak dla mnie.
P.S. Oczywiście jestem w poszukiwaniu adwokata i składam APELACJĘ od wyroku.
Pozdrawiam wszystkich patriotów Don Mario

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl