niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Cykl edukacyjny „Finansowe vademecum”


W jutrzejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” prezentujemy 6. odcinek cyklu „Finansowe vademecum”, dotyczący oferty PKO Banku Polskiego dla klientów indywidualnych. Materiał o szerokim walorze edukacyjnym został przygotowany przez redakcję we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

W najbliższym numerze naszego dziennika omawiamy ofertę, jaką PKO Bank Polski kieruje do swoich młodszych klientów.  Przedstawiamy Konto Pierwsze dostępne dla dzieci po ukończeniu 13. roku życia, które daje młodemu człowiekowi szerokie możliwości gospodarowania swoimi finansami. Wraz z kontem młody użytkownik otrzymuję kartę debetową, która pozwala na dokonywanie płatności w sklepach, kinach, pizzeriach, internecie i innych punktach handlowo-usługowych. Na osoby w wieku 18–26 czeka PKO Konto dla Młodych.
O tych i innych udogodnieniach zawartych w ofercie PKO piszemy w piątkowym wydaniu  „Gazety Polskiej Codziennie w artykule pt. „Konta dla młodzieży”.
 
 Polecamy!
 
Oszczędzać i inwestować
Jedni rozkręcają kolejny biznes zarabiając coraz więcej pieniędzy, drudzy wolą etat i stabilną pensję, a inni co spłacą jeden dług, to popadają w następny. Czym różnią się osoby z tych trzech grup? Co wpływa na ich powodzenie lub niepowodzenie finansowe? Okazuje się, że czynniki zewnętrzne czy szczęśliwy traf nie zawsze są kluczowe. Ważniejszym powodem może być sposób myślenia o pieniądzach i podejście do zarabiania.
Więcej na portalu edukacji finansowej www.bankomania.pkobp.pl


Partnerem wydania cyklu Finansowe Vademecum jest PKO Bank Polski. Patronem medialnym cyklu jest niezalezna.pl oraz „Gazeta Polska"
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl